definicja
Słownik LAK definicja. Czym jest terpentyny i odpowiedniego barwnika najczęściej czerwonego.

Czy przydatne?

Definicja Lak

Co oznacza LAK: 1. łatwo topiąca się mieszanina kalafonii, szelaku, terpentyny i odpowiedniego barwnika najczęściej czerwonego; formowana w laski albo tabliczki, stosowana do pieczętowania listów i do uszczelniania korków; 2. roślina ozdobna z rodz. krzyżowych, o liściach lancetowatych i sporych, wonnych, zgromadzonych w grona kwiatach barwy żółtej, purpurowej albo brunatnej

Czym jest Lak znaczenie w Słownik wyrazy L .

Co znaczy Lama:
Słownik 1. tkanina jedwabna przetykana złotem albo srebrem; 2. zwierzę bezrogie z rodz. wielbłądowatych, żyjące w Ameryce Południowej; 3. obrąbek, obszycie, na przykład materiału lak co znaczy.
Co znaczy Lodówka:
Słownik cieplnie szafka, chłodzona mieszaniną chłodzącą, wykorzystywana do przechowywania łatwo psujących się produktów żywnościowych; 2. gatunek dzikiej kaczki, ptak o upierzeniu biało brązowym, ze lak krzyżówka.
Co znaczy Libra:
Słownik równa 24 arkuszom, w drukarstwie 25, w systemie dziesiętnym 100 arkuszom; 2. waga składająca się z dwóch szal przytwierdzonych do poprzecznej belki; 3. starorzymska jednostka masy równa 12 uncjom lak co to jest.
Co znaczy Likwacja:
Słownik rozdzielania się magmy na frakcje ciekłe o różnym składzie chemicznym, zachodzący pod wpływem siły ciężkości; 2. częściowe topienie stopu w celu rozdzielenia jego składników; 3. nierównomierność lak słownik.
Co znaczy Lewada:
Słownik 1. wspięcie konia przed skokiem poprzez przeszkodę; 2. łąka albo polana okolona drzewami lak czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: