łamacz definicja
Słownik ŁAMACZ definicja. Czym jest drukarni zajmujący się łamaniem szpalt; 3. silnie rozwinięte.

Czy przydatne?

Definicja Łamacz

Co oznacza ŁAMACZ: 1. maszyna do kruszenia materiałów kruchych; 2. pracownik drukarni zajmujący się łamaniem szpalt; 3. silnie rozwinięte zęby mięsożernych, wykorzystywane do kruszenia kości

Czym jest Łamacz znaczenie w Słownik wyrazy L .

Co znaczy Lewar:
Słownik 1. zakrzywiona rurka, wprowadzona jednym końcem do naczynia, w celu umożliwienia wypływu cieczy; 2. dźwignia do podnoszenia ciężarów łamacz co to jest.
Co znaczy Łańcuch:
Słownik połączonych ze sobą ogniw, zazwyczaj metalowych, tworzących rodzaj sznura, mający wykorzystanie w technice, jako ozdoba i tym podobne; 2. ozdoba na choinkę wykonana z kolorowego papieru, słomki i tym łamacz definicja.
Co znaczy Łyżka:
Słownik nabierania, czerpania pokarmów, w szczególności płynnych; 2. uszy zwierzyny płowej, żubra, muflona, kozicy; 3. robocza część koparki, czerparki albo ładowarki jednonaczyniowej, w formie naczynia łamacz co znaczy.
Co znaczy Lora:
Słownik 1. wagon kolejowy bez bocznych ścian; 2. australijska i polinezyjska papuga barwnie upierzona łamacz słownik.
Co znaczy Laska:
Słownik albo metalowy na końcu zagięty lub skończony ozdobną rączką, wykorzystywany do podpierania się; 2. w architekturze gotyckiej motyw w formie pionowego, wypukłego pręta tworzący z innymi dekoracyjne łamacz znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: