latarnia definicja
Słownik LATARNIA definicja. Czym jest umieszczonego wewnątrz osłony mającej zazwyczaj kształt.

Czy przydatne?

Definicja Latarnia

Co oznacza LATARNIA: 1. urządzenie świetlne składające się ze źródła światła umieszczonego wewnątrz osłony mającej zazwyczaj kształt puszki o przezroczystych ściankach; 2. oszklona wieżyczka umieszczona na dachu budynku albo nad kopułą, wykorzystywana do oświetlania wnętrza; 3. głowa wilka

Czym jest Latarnia znaczenie w Słownik wyrazy L .

Co znaczy Labirynt:
Słownik gmach o skomplikowanym układzie sal i korytarzy, utrudniającym zarówno dostęp do centralnego pomieszczenia, jak i wyjście na zewnątrz; 2. układ krętych ścieżek okolonych żywopłotem, którego latarnia co znaczy.
Co znaczy Lenić Się:
Słownik 1. nie mieć ochoty do pracy, być próżniakiem; 2. okresowo zrzucać wierzchnią powłokę, skórę, pancerz, sierść latarnia krzyżówka.
Co znaczy Łęk:
Słownik tylna część siodła, wygięta do góry; 2. siodło z dwiema kulami: z przodu i z tyłu; 3. łuk; 4. wklęsła część fałdu, której wnętrze zbudowane jest ze skał najmłodszych, w kierunku zewnętrznym zaś latarnia co to jest.
Co znaczy Ług:
Słownik 1. roztwór wodny wodorotlenku sodowego lub potasowego; 2. podmokła łąka latarnia słownik.
Co znaczy Lama:
Słownik 1. tkanina jedwabna przetykana złotem albo srebrem; 2. zwierzę bezrogie z rodz. wielbłądowatych, żyjące w Ameryce Południowej; 3. obrąbek, obszycie, na przykład materiału latarnia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: