latawiec definicja
Słownik LATAWIEC definicja. Czym jest z papieru, puszczana na sznurku w powietrze; 2. najprostszy.

Czy przydatne?

Definicja Latawiec

Co oznacza LATAWIEC: 1. zabawka dziecinna zazwyczaj zbijana z listewek i klejona z papieru, puszczana na sznurku w powietrze; 2. najprostszy statek powietrzny wznoszący się dzięki siły wiatru do znaczących wysokości, stosowany w meteorologii, zaopatrzony w urządzenia zapisujące temperaturę, wilgotność, ciśnienie i tym podobne; 3. rząd ssaków liczący dwa gatunki, zbliżonych wielkością do rozmiarów kota, charakteryzujących się fałdem skórnym po bokach ciała umożliwiającym lot ślizgowy

Czym jest Latawiec znaczenie w Słownik wyrazy L .

Co znaczy Łaźnia:
Słownik albo cały budynek z urządzeniami do kąpieli w wodzie, parze albo gorącym suchym powietrzu; 2. urządzenie do równomiernego ogrzewania substancji w naczyniach laboratoryjnych za pośrednictwem latawiec co znaczy.
Co znaczy Latarnia:
Słownik świetlne składające się ze źródła światła umieszczonego wewnątrz osłony mającej zazwyczaj kształt puszki o przezroczystych ściankach; 2. oszklona wieżyczka umieszczona na dachu budynku albo nad latawiec krzyżówka.
Co znaczy Łęk:
Słownik tylna część siodła, wygięta do góry; 2. siodło z dwiema kulami: z przodu i z tyłu; 3. łuk; 4. wklęsła część fałdu, której wnętrze zbudowane jest ze skał najmłodszych, w kierunku zewnętrznym zaś latawiec co to jest.
Co znaczy Łódka:
Słownik 1. mała łódź; 2. listwa metalowa ułatwiająca ładowanie karabinu automatycznego nabojami, których liczba odpowiada pojemności magazynku broni latawiec słownik.
Co znaczy Lama:
Słownik 1. tkanina jedwabna przetykana złotem albo srebrem; 2. zwierzę bezrogie z rodz. wielbłądowatych, żyjące w Ameryce Południowej; 3. obrąbek, obszycie, na przykład materiału latawiec czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: