lenić definicja
Słownik SIĘ LENIĆ definicja. Czym jest zrzucać wierzchnią powłokę, skórę, pancerz, sierść. Co.

Czy przydatne?

Definicja Lenić Się

Co oznacza LENIĆ SIĘ: 1. nie mieć ochoty do pracy, być próżniakiem; 2. okresowo zrzucać wierzchnią powłokę, skórę, pancerz, sierść

Czym jest Lenić Się znaczenie w Słownik wyrazy L .

Co znaczy Luneta:
Słownik przyrząd optyczny do obserwacji odległych elementów, w szczególności ciał niebieskich, powiększający ich kąt widzenia, składający się z obiektywu i okularu, umieszczonych na końcu długiej tuby; 2 lenić się co to jest.
Co znaczy Lob:
Słownik 1. przerzucenie piłki wysokim łukiem powyżej przeciwnikiem znajdującym się przy siatce; 2. część lądolodu wysuwająca się w kierunku jego ruchu, jęzor lodowy lenić się definicja.
Co znaczy Łokieć:
Słownik 1. staw złączający ramię z przedramieniem; 2. dawna miara długości określana długością części ręki od stawu łokciowego do końca palca środkowego lenić się co znaczy.
Co znaczy Łom:
Słownik końcu zaostrzony albo spłaszczony, wykorzystywany do rozbijania, kruszenia czegoś, podważania ciężarów i tym podobne; 2. figura, odłam skały, blok, cios skalny; 3. pokruszone albo odłupane kawałki lenić się słownik.
Co znaczy Ława:
Słownik siedzenia dla kilku osób, zazwyczaj drewniany, składający się z długiej deski na nogach albo podpórkach; 2. zwarty szereg, masa; 3. gruba warstwa skały płonnej albo węgla oddzielająca się od lenić się znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: