lenić definicja
Słownik Lenić Się definicja. Czym jest zrzucać wierzchnią powłokę, skórę, pancerz, sierść. Co.

Czy przydatne?

Definicja Lenić Się

Co oznacza LENIĆ SIĘ: 1. nie mieć ochoty do pracy, być próżniakiem; 2. okresowo zrzucać wierzchnią powłokę, skórę, pancerz, sierść

Czym jest Lenić Się znaczenie w Słownik wyrazy L .

Co znaczy Ławica:
Słownik morskiego, wyniesiona nad otaczającą ją głębię; 2. stałe albo okresowe skupisko zwierząt wodnych w morzach, zebranych na przykład na żerowisko, na tarło i tym podobne; 3. warstwa skały oddzielona lenić się.
Co znaczy Legenda:
Słownik fantastyczne, przeważnie o postaciach albo wydarzeniach historycznych, oparte zazwyczaj na podaniach ludowych, pełne niezwykłości i cudowności; opowiadanie z życia świętych; 2. tekst objaśniający do lenić się.
Co znaczy Labirynt:
Słownik gmach o skomplikowanym układzie sal i korytarzy, utrudniającym zarówno dostęp do centralnego pomieszczenia, jak i wyjście na zewnątrz; 2. układ krętych ścieżek okolonych żywopłotem, którego lenić się.
Co znaczy Łątka:
Słownik tej samej nazwie, o ciele smukłym, wydłużonym, metalicznie lśniącym, regularnie ubarwionym niebiesko; 2. w budownictwie ludowym pionowy słup z wyżłobionymi bocznymi rowkami, do których wsuwa się lenić się.
Co znaczy Laserować:
Słownik 1. pokrywać obraz warstwą przezroczystej farby dla uzyskania wyrazistych efektów barwnych; 2. wysyłać promieniowanie charakterystyczne dla lasera, działać laserem lenić się.
  • Dodano:
  • Autor: