libra definicja
Słownik Libra definicja. Czym jest systemie dziesiętnym 100 arkuszom; 2. waga składająca się z.

Czy przydatne?

Definicja Libra

Co oznacza LIBRA: 1. miara papieru równa 24 arkuszom, w drukarstwie 25, w systemie dziesiętnym 100 arkuszom; 2. waga składająca się z dwóch szal przytwierdzonych do poprzecznej belki; 3. starorzymska jednostka masy równa 12 uncjom (327,45 g); 4. w Europie średniowiecznej jednostka masy równa jednemu funtowi

Czym jest Libra znaczenie w Słownik wyrazy L .

Co znaczy Liniowiec:
Słownik przewozu ładunku albo pasażerów kursujący wg ustalonego rozkładu na regularnej linii żeglugowej; 2. okręt bojowy, silnie uzbrojony i opancerzony, przeznaczony do zwalczania głównych sił floty libra.
Co znaczy Łodyga:
Słownik 1. część rośliny, z której wyrastają pędy i liście; 2. spora, płaska łódź rybacka libra.
Co znaczy Lama:
Słownik 1. tkanina jedwabna przetykana złotem albo srebrem; 2. zwierzę bezrogie z rodz. wielbłądowatych, żyjące w Ameryce Południowej; 3. obrąbek, obszycie, na przykład materiału libra.
Co znaczy Lokacja:
Słownik zakładanie wsi albo miast, zazwyczaj na prawie niemieckim; 2. wykrywanie i wyznaczanie położenia albo prędkości ruchu obiektów w przestrzeni, służące w nawigacji i w technice wojskowej libra.
Co znaczy Lekcja:
Słownik szkolnych albo nauczania prywatnego trwająca zazwyczaj 45 min.; 2. materiał zadany uczniowi do nauczenia się w domu; 3. sposób odczytania tekstu rękopiśmiennego, jeden z wariantów tekstu; 4. fragment libra.
  • Dodano:
  • Autor: