liniowiec definicja
Słownik LINIOWIEC definicja. Czym jest ustalonego rozkładu na regularnej linii żeglugowej; 2. okręt.

Czy przydatne?

Definicja Liniowiec

Co oznacza LINIOWIEC: 1. statek do przewozu ładunku albo pasażerów kursujący wg ustalonego rozkładu na regularnej linii żeglugowej; 2. okręt bojowy, silnie uzbrojony i opancerzony, przeznaczony do zwalczania głównych sił floty nieprzyjaciela, do obrony wybrzeża i do innych zadań bojowych wymagających silnego wsparcia artyleryjskiego; 3. żołnierz pełniący służbę, walczący w pierwszej linii; frontowiec

Czym jest Liniowiec znaczenie w Słownik wyrazy L .

Co znaczy Lustro:
Słownik pokrytego na spodniej powierzchni warstwą srebra albo aluminium, mająca cecha odbijania znajdujących się przed nią elementów, stosowana jako element toaletowy, do dekoracji wnętrz i tym podobne; 2 liniowiec co znaczy.
Co znaczy Likier:
Słownik aromatyczny napój alkoholowy, sporządzony ze spirytusu, syropu cukrowego i esencji owocowych albo roślinnych; 2. stężona mieszanina środków natłuszczających i emulgatorów, z której przygotowuje się liniowiec krzyżówka.
Co znaczy Łupina:
Słownik zdrewniała powłoka okrywająca owoc albo korzeń jadalny; 2. obiekt konstrukcji w formie cienkiej żelbetowej płyty przestrzennej o pojedynczej albo podwójnej krzywiźnie, wykorzystywany zazwyczaj jako liniowiec co to jest.
Co znaczy Licznik:
Słownik 1. przyrząd pomiarowy wskazujący wartość mierzonej wielkości jako rezultat jej sumowania albo całkowania w pewnych odcinkach czasu; 2. w ułamku matematycznym liczba znajdująca się nad kreską ułamkową liniowiec słownik.
Co znaczy Lej:
Słownik 1. urządzenie w kształcie odwróconego stożka do zlewania płynów albo zsypywania ciał sypkich; 2. zaklęśnięcie gruntu po wybuchu bomby; 3. rumuńska jednostka monetarna liniowiec czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: