ltwa definicja
Słownik Listwa definicja. Czym jest obiekt złączający płaszczyzny, wzmacniający konstrukcję albo.

Czy przydatne?

Definicja Listwa

Co oznacza LISTWA: 1. podłużny, wąski kawałek drewna, zazwyczaj służący jako obiekt złączający płaszczyzny, wzmacniający konstrukcję albo jako szczegół zdobniczy; 2. wąski pasek materiału do obszywania brzegów ubrania, serwet, obijania mebli i tym podobne; 3. wąski, poziomy występ w murze na zboczu skały i tym podobne;;; 4. podłużne zgrubienie na pniu drzewa powstałe w miejscu pęknięcia od mrozu albo od uderzenia pioruna

Czym jest Listwa znaczenie w Słownik wyrazy L .

Co znaczy Ług:
Słownik 1. roztwór wodny wodorotlenku sodowego lub potasowego; 2. podmokła łąka listwa.
Co znaczy Lewar:
Słownik 1. zakrzywiona rurka, wprowadzona jednym końcem do naczynia, w celu umożliwienia wypływu cieczy; 2. dźwignia do podnoszenia ciężarów listwa.
Co znaczy Latawiec:
Słownik dziecinna zazwyczaj zbijana z listewek i klejona z papieru, puszczana na sznurku w powietrze; 2. najprostszy statek powietrzny wznoszący się dzięki siły wiatru do znaczących wysokości, stosowany w listwa.
Co znaczy Logistyka:
Słownik formalnej opierająca się na metodzie ściśle dedukcyjnej, na przykład logika matematyczna; 2. ogół działań i badań dotyczących możliwości zaspokojenia poprzez kraj potrzeb wojska na wypadek wojny w listwa.
Co znaczy Latarnia:
Słownik świetlne składające się ze źródła światła umieszczonego wewnątrz osłony mającej zazwyczaj kształt puszki o przezroczystych ściankach; 2. oszklona wieżyczka umieszczona na dachu budynku albo nad listwa.
  • Dodano:
  • Autor: