lodówka definicja
Słownik Lodówka definicja. Czym jest chłodzącą, wykorzystywana do przechowywania łatwo psujących.

Czy przydatne?

Definicja Lodówka

Co oznacza LODÓWKA: 1. izolowana cieplnie szafka, chłodzona mieszaniną chłodzącą, wykorzystywana do przechowywania łatwo psujących się produktów żywnościowych; 2. gatunek dzikiej kaczki, ptak o upierzeniu biało brązowym, ze spiczastym, rozwidlonym ogonem

Czym jest Lodówka znaczenie w Słownik wyrazy L .

Co znaczy Łątka:
Słownik tej samej nazwie, o ciele smukłym, wydłużonym, metalicznie lśniącym, regularnie ubarwionym niebiesko; 2. w budownictwie ludowym pionowy słup z wyżłobionymi bocznymi rowkami, do których wsuwa się lodówka.
Co znaczy Ławica:
Słownik morskiego, wyniesiona nad otaczającą ją głębię; 2. stałe albo okresowe skupisko zwierząt wodnych w morzach, zebranych na przykład na żerowisko, na tarło i tym podobne; 3. warstwa skały oddzielona lodówka.
Co znaczy Licha:
Słownik 1. gąsienica włochata; 2. szeroki zagon lodówka.
Co znaczy Łopatka:
Słownik najczęściej zabawka dziecinna; 2. jedna z dwóch płaskich kości pasa barkowego; 3. jedna z dwóch połówek przedniej części zabitego zwierzęcia; 4. obiekt maszyny przypominający kształtem łopatę lodówka.
Co znaczy Lada:
Słownik 1. stół sklepowy, kontuar; 2. część sieczkarni, drewniana skrzynia, do której kładzie się słomę przeznaczoną do pocięcia na sieczkę lodówka.
  • Dodano:
  • Autor: