lodówka definicja
Słownik LODÓWKA definicja. Czym jest chłodzącą, wykorzystywana do przechowywania łatwo psujących.

Czy przydatne?

Definicja Lodówka

Co oznacza LODÓWKA: 1. izolowana cieplnie szafka, chłodzona mieszaniną chłodzącą, wykorzystywana do przechowywania łatwo psujących się produktów żywnościowych; 2. gatunek dzikiej kaczki, ptak o upierzeniu biało brązowym, ze spiczastym, rozwidlonym ogonem

Czym jest Lodówka znaczenie w Słownik wyrazy L .

Co znaczy Laska:
Słownik albo metalowy na końcu zagięty lub skończony ozdobną rączką, wykorzystywany do podpierania się; 2. w architekturze gotyckiej motyw w formie pionowego, wypukłego pręta tworzący z innymi dekoracyjne lodówka co znaczy.
Co znaczy Legenda:
Słownik fantastyczne, przeważnie o postaciach albo wydarzeniach historycznych, oparte zazwyczaj na podaniach ludowych, pełne niezwykłości i cudowności; opowiadanie z życia świętych; 2. tekst objaśniający do lodówka krzyżówka.
Co znaczy Lemiesz:
Słownik maszynach ziemnych przytwierdzone do odkładnicy ostrze krojące ziemię; 2. płaska kość tworząca tylną część przegrody nosowej u wielu kręgowców; 3. metalowa płyta przy lawecie działa artyleryjskiego lodówka co to jest.
Co znaczy Ława:
Słownik siedzenia dla kilku osób, zazwyczaj drewniany, składający się z długiej deski na nogach albo podpórkach; 2. zwarty szereg, masa; 3. gruba warstwa skały płonnej albo węgla oddzielająca się od lodówka słownik.
Co znaczy Ług:
Słownik 1. roztwór wodny wodorotlenku sodowego lub potasowego; 2. podmokła łąka lodówka czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: