łokieć definicja
Słownik Łokieć definicja. Czym jest długości określana długością części ręki od stawu łokciowego do.

Czy przydatne?

Definicja Łokieć

Co oznacza ŁOKIEĆ: 1. staw złączający ramię z przedramieniem; 2. dawna miara długości określana długością części ręki od stawu łokciowego do końca palca środkowego

Czym jest Łokieć znaczenie w Słownik wyrazy L .

Co znaczy Listwa:
Słownik kawałek drewna, zazwyczaj służący jako obiekt złączający płaszczyzny, wzmacniający konstrukcję albo jako szczegół zdobniczy; 2. wąski pasek materiału do obszywania brzegów ubrania, serwet, obijania łokieć.
Co znaczy Lora:
Słownik 1. wagon kolejowy bez bocznych ścian; 2. australijska i polinezyjska papuga barwnie upierzona łokieć.
Co znaczy Luneta:
Słownik przyrząd optyczny do obserwacji odległych elementów, w szczególności ciał niebieskich, powiększający ich kąt widzenia, składający się z obiektywu i okularu, umieszczonych na końcu długiej tuby; 2 łokieć.
Co znaczy Łom:
Słownik końcu zaostrzony albo spłaszczony, wykorzystywany do rozbijania, kruszenia czegoś, podważania ciężarów i tym podobne; 2. figura, odłam skały, blok, cios skalny; 3. pokruszone albo odłupane kawałki łokieć.
Co znaczy Łęk:
Słownik tylna część siodła, wygięta do góry; 2. siodło z dwiema kulami: z przodu i z tyłu; 3. łuk; 4. wklęsła część fałdu, której wnętrze zbudowane jest ze skał najmłodszych, w kierunku zewnętrznym zaś łokieć.
  • Dodano:
  • Autor: