łopatka definicja
Słownik ŁOPATKA definicja. Czym jest dwóch płaskich kości pasa barkowego; 3. jedna z dwóch połówek.

Czy przydatne?

Definicja Łopatka

Co oznacza ŁOPATKA: 1. mała łopata, najczęściej zabawka dziecinna; 2. jedna z dwóch płaskich kości pasa barkowego; 3. jedna z dwóch połówek przedniej części zabitego zwierzęcia; 4. obiekt maszyny przypominający kształtem łopatę, umieszczony wraz z innymi takimi elementami na obwodzie wirnika, tworzący wspólnie z nimi wieniec łopatkowy

Czym jest Łopatka znaczenie w Słownik wyrazy L .

Co znaczy Lenić Się:
Słownik 1. nie mieć ochoty do pracy, być próżniakiem; 2. okresowo zrzucać wierzchnią powłokę, skórę, pancerz, sierść łopatka co znaczy.
Co znaczy Ławica:
Słownik morskiego, wyniesiona nad otaczającą ją głębię; 2. stałe albo okresowe skupisko zwierząt wodnych w morzach, zebranych na przykład na żerowisko, na tarło i tym podobne; 3. warstwa skały oddzielona łopatka krzyżówka.
Co znaczy Lotka:
Słownik 1. najdłuższe i najsztywniejsze pióro w skrzydłach ptaka; 2. piłeczka do gry w badmintona; 3. najgrubszy śrut do dubeltówki łopatka co to jest.
Co znaczy Ława:
Słownik siedzenia dla kilku osób, zazwyczaj drewniany, składający się z długiej deski na nogach albo podpórkach; 2. zwarty szereg, masa; 3. gruba warstwa skały płonnej albo węgla oddzielająca się od łopatka słownik.
Co znaczy Lada:
Słownik 1. stół sklepowy, kontuar; 2. część sieczkarni, drewniana skrzynia, do której kładzie się słomę przeznaczoną do pocięcia na sieczkę łopatka czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: