magazyn definicja
Słownik Magazyn definicja. Czym jest towarów, surowców, produktów, zapasów czegoś, sprzętu.

Czy przydatne?

Definicja Magazyn

Co oznacza MAGAZYN: 1. pomieszczenie do przechowywania różnych materiałów, towarów, surowców, produktów, zapasów czegoś, sprzętu, narzędzi i tym podobne; 2. spory, dobrze wyposażony sklep z jakiejkolwiek branży albo wielobranżowy; 3. czasopismo ilustrowane o różnorodnej treści beletrystycznej albo naukowej; 4. audycja stanowiąca w programie radia albo telewizji pozycję cykliczną lub stałą, składająca się z kilku części połączonych w całość wg określonego tematu

Czym jest Magazyn znaczenie w Słownik wyrazy M .

Co znaczy Metka:
Słownik wędzona, wytwarzana z drobno mielonego mięsa i tłuszczu; 2. kartka albo kawałek tkaniny z wiadomością o gatunku, rozmiarze, cenie, sposobie użytkowania i tym podobne przyszywana albo przyklejana do magazyn.
Co znaczy Malaria:
Słownik 1. dolegliwość zakaźna charakteryzująca się nawrotami wysokiej gorączki, przenoszona poprzez komara widliszka; 2. ekipa artystów malarzy magazyn.
Co znaczy Maślacz:
Słownik 1. regionalna nazwa maślaka; 2. słodkie wino węgierskie magazyn.
Co znaczy Meta:
Słownik 1. miejsce ściśle wyznaczone, będące celem kończącym biegi, zawody kolarskie, wyścigi i tym podobne; 2. pomieszczenie ukryte, schronienie dla kogoś będącego w kolizji z prawem; 3. odległość, dystans magazyn.
Co znaczy Metodyzm:
Słownik wykorzystywanie się do określonej sposoby; 2. wyznanie religijne zbliżone do anglikańskiego, założone w Anglii XVIII w. pod wpływem doktryny braci czeskich; rozwija się raczej w Stanach Zjednoczonych magazyn.
  • Dodano:
  • Autor: