martwienie definicja
Słownik MARTWIENIE definicja. Czym jest obumierać, na przykład martwienie odmrożonych stóp. Co.

Czy przydatne?

Definicja Martwienie

Co oznacza MARTWIENIE: 1. przysparzanie trosk, zgryzot; 2. stawać się martwym, obumierać, na przykład martwienie odmrożonych stóp

Czym jest Martwienie znaczenie w Słownik wyrazy M .

Co znaczy Młynarka:
Słownik 1. właścicielka młyna, żona młynarza; 2. banknot Banku Emisyjnego z okresu okupacji hitlerowskiej, będący środkiem płatniczym w tak zwany Generalnej Guberni martwienie co znaczy.
Co znaczy Makieta:
Słownik jakiejkolwiek kompozycji przestrzennej, na przykład budynku, pomnika, dekoracji filmowej albo teatralnej, urządzeń technicznych i tym podobne wykonany w zmniejszonej skali z drewna, gipsu, dykty albo martwienie krzyżówka.
Co znaczy Matnia:
Słownik 1. workowata część niektórych sieci rybackich ciągnionych i pułapkowych, gromadząca złowione ryby; 2. sidła, pułapka na zwierzynę martwienie co to jest.
Co znaczy Mufka:
Słownik 1. woreczek z futra albo materiału podszytego watoliną, wykorzystywany do ochrony rąk przed chłodem; 2. cylinder albo pierścień wykorzystywany do łączenia dwóch wałów, rur, kabli itp martwienie słownik.
Co znaczy Marsz:
Słownik równomiernym, rytmicznym krokiem, krok tego rodzaju; 2. utwór muzyczny zbieżny w rytmie z takim krokiem; 3. w Holandii i północno zachodnich Niemczech: żyzna nizina nadrzeczna albo nadmorska martwienie czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: