definicja
Słownik Mat definicja. Czym jest szachach stwarzające zagrożenie dla figury króla. Co oznacza Mat.

Czy przydatne?

Definicja Mat

Co oznacza MAT: 1.czynić matowym, powodować utratę połysku; 2. posunięcie w szachach stwarzające zagrożenie dla figury króla

Czym jest Mat znaczenie w Słownik wyrazy M .

Co znaczy Mora:
Słownik rzadziej wełniana o falisto mieniącym się deseniu; 2. ubiór z tej tkaniny; 3. mara, upiór; 4. rzymska i włoska gra hazardowa polegająca na szybkim zgadywaniu poprzez jednego partnera liczby mat.
Co znaczy Miecz:
Słownik prostej głowni i rękojeści, zazwyczaj obosieczna, stosowana od epoki brązu do XVI w.; 2. ukośna belka podpierająca i wiążąca w trójkąt poziomą belkę dachu z wspierającym ją słupem; 3. cienka płyta mat.
Co znaczy Mina:
Słownik układ rysów wyrażający czyjś chwilowy nastrój, odzwierciedlający czyjeś usposobienie albo nadający komuś jakiś wygląd, pozory kogoś, czegoś; 2. ładunek materiału wybuchowego wspólnie z urządzeniem mat.
Co znaczy Metka:
Słownik wędzona, wytwarzana z drobno mielonego mięsa i tłuszczu; 2. kartka albo kawałek tkaniny z wiadomością o gatunku, rozmiarze, cenie, sposobie użytkowania i tym podobne przyszywana albo przyklejana do mat.
Co znaczy Mendlować:
Słownik 1. ustawiać w mendle coś, na przykład snopki pszenicy; 2. dziedziczyć albo przekazywać dziedzicznie cechy organiczne mat.
  • Dodano:
  • Autor: