matnia definicja
Słownik MATNIA definicja. Czym jest pułapkowych, gromadząca złowione ryby; 2. sidła, pułapka na.

Czy przydatne?

Definicja Matnia

Co oznacza MATNIA: 1. workowata część niektórych sieci rybackich ciągnionych i pułapkowych, gromadząca złowione ryby; 2. sidła, pułapka na zwierzynę

Czym jest Matnia znaczenie w Słownik wyrazy M .

Co znaczy Metodyzm:
Słownik wykorzystywanie się do określonej sposoby; 2. wyznanie religijne zbliżone do anglikańskiego, założone w Anglii XVIII w. pod wpływem doktryny braci czeskich; rozwija się raczej w Stanach Zjednoczonych matnia co to jest.
Co znaczy Mularz:
Słownik 1. murarz; 2. robotnik zatrudniony w kopalni przy wydobywaniu mułu węglowego; 3. poganiacz mułów matnia definicja.
Co znaczy Moduł:
Słownik 1. określony mnożnik, stały czynnik, powtarzalny wymiar czegoś, jednostka o określonych cechach; 2. w matematyce wartość bezwzględna danej liczby matnia co znaczy.
Co znaczy Masować:
Słownik 1. wykonywać masaż, rozcierać ciało; 2. skupiać, koncentrować coś, na przykład masować tabory wojskowe matnia słownik.
Co znaczy Makieta:
Słownik jakiejkolwiek kompozycji przestrzennej, na przykład budynku, pomnika, dekoracji filmowej albo teatralnej, urządzeń technicznych i tym podobne wykonany w zmniejszonej skali z drewna, gipsu, dykty albo matnia znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: