matryca definicja
Słownik Matryca definicja. Czym jest przykład diody, rdzenie magnetyczne, przekaźniki.

Czy przydatne?

Definicja Matryca

Co oznacza MATRYCA: 1. w obwodach połączonych zespół przedmiotów, takich jak na przykład diody, rdzenie magnetyczne, przekaźniki, przeznaczonych do wykonywania określonej funkcji, na przykład do przechodzenia z jednego mechanizmu liczbowego do innego; 2. forma metalowa do odlewania czcionek drukarskich; forma z tektury, specjalnej masy papierowej albo tworzywa sztucznego, gdzie odciśnięto skład zecerski, przeznaczona do sporządzania odlewów stereotypowych; 3. klisza do powielania na powielaczach; 4. narzędzie kuźnicze, zazwyczaj w formie dwóch bloków z wykrojami odpowiadającymi kształtom odkuwanych w nich elementów; 5. w galwanoplastyce: forma wykorzystywana do wykonywania kopii

Czym jest Matryca znaczenie w Słownik wyrazy M .

Co znaczy Metka:
Słownik wędzona, wytwarzana z drobno mielonego mięsa i tłuszczu; 2. kartka albo kawałek tkaniny z wiadomością o gatunku, rozmiarze, cenie, sposobie użytkowania i tym podobne przyszywana albo przyklejana do matryca.
Co znaczy Markować:
Słownik 1. stwarzać pozory czego, udawać; 2. wałęsać się po nocy, czuwać, nie spać; 3. opłacać przesyłkę pocztową, naklejać znaczki matryca.
Co znaczy Metaboliczny:
Słownik 1. związany z przemianami materii; 2. związany z zabiegiem stylistycznym polegającym na powtarzaniu tej samej myśli odmiennie mówiąc matryca.
Co znaczy Muł:
Słownik 1. zwierzę pociągowe; 2. szlam matryca.
Co znaczy Maniera:
Słownik 1. sposób bycia; 2. mechaniczne powtarzanie chwytów artystycznych, na przykład w grze na scenie matryca.
  • Dodano:
  • Autor: