matryca definicja
Słownik MATRYCA definicja. Czym jest przykład diody, rdzenie magnetyczne, przekaźniki.

Czy przydatne?

Definicja Matryca

Co oznacza MATRYCA: 1. w obwodach połączonych zespół przedmiotów, takich jak na przykład diody, rdzenie magnetyczne, przekaźniki, przeznaczonych do wykonywania określonej funkcji, na przykład do przechodzenia z jednego mechanizmu liczbowego do innego; 2. forma metalowa do odlewania czcionek drukarskich; forma z tektury, specjalnej masy papierowej albo tworzywa sztucznego, gdzie odciśnięto skład zecerski, przeznaczona do sporządzania odlewów stereotypowych; 3. klisza do powielania na powielaczach; 4. narzędzie kuźnicze, zazwyczaj w formie dwóch bloków z wykrojami odpowiadającymi kształtom odkuwanych w nich elementów; 5. w galwanoplastyce: forma wykorzystywana do wykonywania kopii

Czym jest Matryca znaczenie w Słownik wyrazy M .

Co znaczy Mielnica:
Słownik 1. niewielkie łososie poławiane inicjalną wiosną, północna ich odmiana rozmnażająca się w rzekach Skandynawii; 2. młyn matryca co znaczy.
Co znaczy Marka:
Słownik firmowy umieszczany na wyrobach danej fabryki, danej spółki określający producenta tych wyrobów, wskazujący ich jakość, chroniący je przed naśladownictwem albo podrabianiem; 2. jakość, gatunek matryca krzyżówka.
Co znaczy Morzysko:
Słownik 1. wzdęcie połączone z boleściami i biegunką; 2. zmora, strzyga matryca co to jest.
Co znaczy Metka:
Słownik nietrwała, surowa, wędzona, o charakterystycznym smaku, konsystencji pasty, wyrabiana z rozdrobnionego mięsa i tłuszczu; 2. kartka albo kawałek tkaniny przyszywane do niektórych towarów, zawierające matryca słownik.
Co znaczy Mamut:
Słownik 1. kopalny słoń olbrzymich rozmiarów, pokryty gęstą, długą sierścią, żyjący w momencie lodowcowym; 2. odmiana żółtej fasoli szparagowej o szerokich strąkach matryca czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: