mazurek definicja
Słownik Mazurek definicja. Czym jest stylizowanego mazura; 2. tradycyjny słodki przysmak.

Czy przydatne?

Definicja Mazurek

Co oznacza MAZUREK: 1. krótki utwór muzyczny w takcie 3/4, o charakterze stylizowanego mazura; 2. tradycyjny słodki przysmak wielkanocny z masy bakaliowej, czekoladowej i tym podobne, nakładanej na cienkie kruche ciasto albo wafle; 3. ptak nieco mniejszy od wróbla domowego

Czym jest Mazurek znaczenie w Słownik wyrazy M .

Co znaczy Muza:
Słownik 1. twórczość poetycka, talent poetycki - od imienia Muza: jedna z dziewięciu bogiń opiekujących się sztukami pięknymi i edukacją; 2. gęsta potrawa z mąki mazurek.
Co znaczy Mularz:
Słownik 1. murarz; 2. robotnik zatrudniony w kopalni przy wydobywaniu mułu węglowego; 3. poganiacz mułów mazurek.
Co znaczy Metaboliczny:
Słownik 1. związany z przemianami materii; 2. związany z zabiegiem stylistycznym polegającym na powtarzaniu tej samej myśli odmiennie mówiąc mazurek.
Co znaczy Metodyzm:
Słownik wykorzystywanie się do określonej sposoby; 2. wyznanie religijne zbliżone do anglikańskiego, założone w Anglii XVIII w. pod wpływem doktryny braci czeskich; rozwija się raczej w Stanach Zjednoczonych mazurek.
Co znaczy Matryca:
Słownik połączonych zespół przedmiotów, takich jak na przykład diody, rdzenie magnetyczne, przekaźniki, przeznaczonych do wykonywania określonej funkcji, na przykład do przechodzenia z jednego mechanizmu mazurek.
  • Dodano:
  • Autor: