mazurek definicja
Słownik MAZUREK definicja. Czym jest stylizowanego mazura; 2. tradycyjny słodki przysmak.

Czy przydatne?

Definicja Mazurek

Co oznacza MAZUREK: 1. krótki utwór muzyczny w takcie 3/4, o charakterze stylizowanego mazura; 2. tradycyjny słodki przysmak wielkanocny z masy bakaliowej, czekoladowej i tym podobne, nakładanej na cienkie kruche ciasto albo wafle; 3. ptak nieco mniejszy od wróbla domowego

Czym jest Mazurek znaczenie w Słownik wyrazy M .

Co znaczy Metodyzm:
Słownik wykorzystywanie się do określonej sposoby; 2. wyznanie religijne zbliżone do anglikańskiego, założone w Anglii XVIII w. pod wpływem doktryny braci czeskich; rozwija się raczej w Stanach Zjednoczonych mazurek co to jest.
Co znaczy Mostek:
Słownik przednia część tuszy zwierzęcej, zazwyczaj cielęcej albo baraniej; 3. część szkieletu kręgowców lądowych, u większości łącząca żebra po stronie brzusznej, u człowieka płasko wydłużona kość, górnym mazurek definicja.
Co znaczy Metka:
Słownik nietrwała, surowa, wędzona, o charakterystycznym smaku, konsystencji pasty, wyrabiana z rozdrobnionego mięsa i tłuszczu; 2. kartka albo kawałek tkaniny przyszywane do niektórych towarów, zawierające mazurek co znaczy.
Co znaczy Mielec:
Słownik traw, dochodząca do trzech metrów wysokości; 2. tylna część żołądka ptaków, rozwinięta silniej u ptaków roślinożernych, wysłana grubą warstwą rogową ułatwiającą miażdżenie i rozcieranie pokarmu mazurek słownik.
Co znaczy Matnia:
Słownik 1. workowata część niektórych sieci rybackich ciągnionych i pułapkowych, gromadząca złowione ryby; 2. sidła, pułapka na zwierzynę mazurek znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: