mech definicja
Słownik MECH definicja. Czym jest poroża zwierzyny płowej w okresie ich wyrastania. Co oznacza Mech.

Czy przydatne?

Definicja Mech

Co oznacza MECH: 1. niewielka roślina zarodnikowa; 2. sierść pokrywająca poroża zwierzyny płowej w okresie ich wyrastania

Czym jest Mech znaczenie w Słownik wyrazy M .

Co znaczy Mamut:
Słownik 1. kopalny słoń olbrzymich rozmiarów, pokryty gęstą, długą sierścią, żyjący w momencie lodowcowym; 2. odmiana żółtej fasoli szparagowej o szerokich strąkach mech co to jest.
Co znaczy Marynarka:
Słownik 1. górna część męskiego garnituru; 2. ogół jednostek pływających wspólnie z ich załogami i kierownictwem mech definicja.
Co znaczy Mora:
Słownik rzadziej wełniana o falisto mieniącym się deseniu; 2. ubiór z tej tkaniny; 3. mara, upiór; 4. rzymska i włoska gra hazardowa polegająca na szybkim zgadywaniu poprzez jednego partnera liczby mech co znaczy.
Co znaczy Miecz:
Słownik prostej głowni i rękojeści, zazwyczaj obosieczna, stosowana od epoki brązu do XVI w.; 2. ukośna belka podpierająca i wiążąca w trójkąt poziomą belkę dachu z wspierającym ją słupem; 3. cienka płyta mech słownik.
Co znaczy Młot:
Słownik ręczny; 2. metalowa kula wyposażona w stalową linkę zakończoną uchwytem, wykorzystywana do rzutów w dal w męskiej konkurencji lekkoatletycznej; 3. maszyna do obróbki plastycznej metali; 4. rekin z mech znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: