meta definicja
Słownik META definicja. Czym jest zawody kolarskie, wyścigi i tym podobne; 2. pomieszczenie ukryte.

Czy przydatne?

Definicja Meta

Co oznacza META: 1. miejsce ściśle wyznaczone, będące celem kończącym biegi, zawody kolarskie, wyścigi i tym podobne; 2. pomieszczenie ukryte, schronienie dla kogoś będącego w kolizji z prawem; 3. odległość, dystans

Czym jest Meta znaczenie w Słownik wyrazy M .

Co znaczy Mazurek:
Słownik muzyczny w takcie 3/4, o charakterze stylizowanego mazura; 2. tradycyjny słodki przysmak wielkanocny z masy bakaliowej, czekoladowej i tym podobne, nakładanej na cienkie kruche ciasto albo wafle; 3 meta co znaczy.
Co znaczy Marynizm:
Słownik 1. dziedzina morska w sztuce; 2. kierunek artystyczny wprowadzający tematykę morską w poezji; 3. styl i kierunek literacki baroku charakteryzujący się patosem, przesadą i wyszukanymi metaforami meta krzyżówka.
Co znaczy Muł:
Słownik 1. zwierzę pociągowe; 2. szlam meta co to jest.
Co znaczy Młynarka:
Słownik 1. właścicielka młyna, żona młynarza; 2. banknot Banku Emisyjnego z okresu okupacji hitlerowskiej, będący środkiem płatniczym w tak zwany Generalnej Guberni meta słownik.
Co znaczy Marsz:
Słownik równomiernym, rytmicznym krokiem, krok tego rodzaju; 2. utwór muzyczny zbieżny w rytmie z takim krokiem; 3. w Holandii i północno zachodnich Niemczech: żyzna nizina nadrzeczna albo nadmorska meta czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: