moduł definicja
Słownik Moduł definicja. Czym jest czegoś, jednostka o określonych cechach; 2. w matematyce wartość.

Czy przydatne?

Definicja Moduł

Co oznacza MODUŁ: 1. określony mnożnik, stały czynnik, powtarzalny wymiar czegoś, jednostka o określonych cechach; 2. w matematyce wartość bezwzględna danej liczby

Czym jest Moduł znaczenie w Słownik wyrazy M .

Co znaczy Mira:
Słownik 1. odległy pkt. stały w terenie, na który kieruje się zerowy pkt. skali kątowej; 2. wonna żywica z drzew iglastych stosowana jako kadzidło i lek moduł.
Co znaczy Młot:
Słownik ręczny; 2. metalowa kula wyposażona w stalową linkę zakończoną uchwytem, wykorzystywana do rzutów w dal w męskiej konkurencji lekkoatletycznej; 3. maszyna do obróbki plastycznej metali; 4. rekin z moduł.
Co znaczy Matnia:
Słownik 1. workowata część niektórych sieci rybackich ciągnionych i pułapkowych, gromadząca złowione ryby; 2. sidła, pułapka na zwierzynę moduł.
Co znaczy Mora:
Słownik rzadziej wełniana o falisto mieniącym się deseniu; 2. ubiór z tej tkaniny; 3. mara, upiór; 4. rzymska i włoska gra hazardowa polegająca na szybkim zgadywaniu poprzez jednego partnera liczby moduł.
Co znaczy Miednica:
Słownik kształcie dużej misy wykorzystywane do mycia się, prania, zmywania i tym podobne; 2. pierścień utworzony poprzez kości miedniczne połączone ze sobą spojeniem łonowym albo łonowo kulszowym i łączące moduł.
  • Dodano:
  • Autor: