muza definicja
Słownik Muza definicja. Czym jest jedna z dziewięciu bogiń opiekujących się sztukami pięknymi i.

Czy przydatne?

Definicja Muza

Co oznacza MUZA: 1. twórczość poetycka, talent poetycki - od imienia Muza: jedna z dziewięciu bogiń opiekujących się sztukami pięknymi i edukacją; 2. gęsta potrawa z mąki

Czym jest Muza znaczenie w Słownik wyrazy M .

Co znaczy Markować:
Słownik 1. stwarzać pozory czego, udawać; 2. wałęsać się po nocy, czuwać, nie spać; 3. opłacać przesyłkę pocztową, naklejać znaczki muza.
Co znaczy Miecz:
Słownik prostej głowni i rękojeści, zazwyczaj obosieczna, stosowana od epoki brązu do XVI w.; 2. ukośna belka podpierająca i wiążąca w trójkąt poziomą belkę dachu z wspierającym ją słupem; 3. cienka płyta muza.
Co znaczy Magazyn:
Słownik przechowywania różnych materiałów, towarów, surowców, produktów, zapasów czegoś, sprzętu, narzędzi i tym podobne; 2. spory, dobrze wyposażony sklep z jakiejkolwiek branży albo wielobranżowy; 3 muza.
Co znaczy Morga:
Słownik 1. miara powierzchni gruntu, licząca w Polsce ok. 5600 m kwadratowych; 2. poranek; 3. budynek, gdzie wystawia się do rozpoznania zwłoki nie rozpoznanych zmarłych, kostnica muza.
Co znaczy Mankiet:
Słownik rękawa, nogawki u spodni, skarpetek i tym podobne zazwyczaj w kształcie paska przyszytego, przypiętego lub odwiniętego z tej samej albo innej tkaniny; 2. nakładka skórzana albo blaszana zamocowana na muza.
  • Dodano:
  • Autor: