obezwładnienie definicja
Słownik OBEZWŁADNIENIE definicja. Czym jest 1. pozbawienie swobody ruchów; 2. bezwład na przykład.

Czy przydatne?

Definicja Obezwładnienie

Co oznacza OBEZWŁADNIENIE: 1. pozbawienie swobody ruchów; 2. bezwład na przykład pod wpływem narkozy

Czym jest Obezwładnienie znaczenie w Słownik wyrazy O .

Co znaczy Okupacja:
Słownik zajęcie poprzez siły zbrojne jednego państwa części albo całości terytorium innego państwa i ustanowienie tam faktycznej władzy; 2. wszelakie tymczasowe nie oparte na ustawie objęcie czegoś w obezwładnienie co to jest.
Co znaczy Orgia:
Słownik 1. w starożytnej Grecji obrzędy religijne ku czci bogów, w szczególności Dionizosa, połączone początkowo z muzyką, ekstatycznymi tańcami i śpiewami; 2. hulaszcza, rozwiązła zabawa, uczta, pijatyka obezwładnienie definicja.
Co znaczy Okupować:
Słownik 1. zajmować siłą i zatrzymywać jakieś terytorium, zagarniać bezprawnie budynki jakichś instytucji; 2. dawać, poświęcać co w zamian za co, na przykład okupić własne bezpieczeństwo obezwładnienie co znaczy.
Co znaczy Oficyna:
Słownik kamienicy albo budynek stojący za kamienicą frontową; 2. wolno stojący budynek w pobliżu pałacu czy dworu albo skrzydło pałacu, zazwyczaj o przeznaczeniu gospodarczym, mieszczące także pokoje dla obezwładnienie słownik.
Co znaczy Orbita:
Słownik 1. droga, po której porusza się ciało niebieskie albo przedmiot kosmiczny względem innego ciała niebieskiego; 2. jama kostna, gdzie mieści się gałka oczna, oczodół obezwładnienie znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: