obraz definicja
Słownik Obraz definicja. Czym jest dzięki farb, kredek, ołówka i tym podobne, wizerunek kogoś albo.

Czy przydatne?

Definicja Obraz

Co oznacza OBRAZ: 1. dzieło plastyczne wykonane na jakiejś płaszczyźnie dzięki farb, kredek, ołówka i tym podobne, wizerunek kogoś albo czegoś na płótnie, papierze, desce i tym podobne,,, zazwyczaj oprawiany w ramy, zawieszany na ścianie; 2. widok kogoś albo czegoś; 3. krajobraz, scena, osoba widziana albo odtwarzana w pamięci, w wyobraźni; 4. całokształt jakichś spraw, opis tych spraw, opis kogoś albo czegoś; 5. rodzaj krótkiego aktu w sztuce teatralnej; 6. widok na ekranie uzyskany dzięki projekcji; 7. wizerunek czegoś odtworzony poprzez promienie odbite albo załamane, również odbity na kliszy albo papierze fotograficznym

Czym jest Obraz znaczenie w Słownik wyrazy O .

Co znaczy Ociemnienie:
Słownik 1. osłonięcie źródło światła, na przykład ociemnienie lampy kloszem; 2. strata wzroku, oślepnięcie obraz.
Co znaczy Okupacja:
Słownik zajęcie poprzez siły zbrojne jednego państwa części albo całości terytorium innego państwa i ustanowienie tam faktycznej władzy; 2. wszelakie tymczasowe nie oparte na ustawie objęcie czegoś w obraz.
Co znaczy Obława:
Słownik 1. polowanie z nagonką na grubego zwierza; 2. ludzie wchodzący w skład nagonki; 3. akcja policyjna, wojskowa polegająca na obstawieniu terenu w celu dokonania aresztowań obraz.
Co znaczy Obórka:
Słownik 1. niewielkie pomieszczenie dla krów albo kóz; 2. oboranie, oborywanie czego, na przykład obórka sadu obraz.
Co znaczy Obezwładnienie:
Słownik 1. pozbawienie swobody ruchów; 2. bezwład na przykład pod wpływem narkozy obraz.
  • Dodano:
  • Autor: