obstawa definicja
Słownik OBSTAWA definicja. Czym jest pilnujący kogoś albo czegoś; 2. urządzenie do połowu ryb w.

Czy przydatne?

Definicja Obstawa

Co oznacza OBSTAWA: 1. ludzie stanowiący ubezpieczenie, zapewniający ochronę, pilnujący kogoś albo czegoś; 2. urządzenie do połowu ryb w zarośniętej przybrzeżnej partii jeziora, rzeki i tym podobne, utworzone z długiej ściany sieciowej, w którą wmontowane są żaki

Czym jest Obstawa znaczenie w Słownik wyrazy O .

Co znaczy Obraz:
Słownik plastyczne wykonane na jakiejś płaszczyźnie dzięki farb, kredek, ołówka i tym podobne, wizerunek kogoś albo czegoś na płótnie, papierze, desce i tym podobne,,, zazwyczaj oprawiany w ramy, zawieszany obstawa co znaczy.
Co znaczy Orfizm:
Słownik mitologii, następnie doktryna filozoficzno religijna powstała w Grecji w VIII w. przed naszą erą, wywodząca się od Orfeusza, głosząca tezę o dwoistości natury ludzkiej, walce dobra ze złem i obstawa krzyżówka.
Co znaczy Orgia:
Słownik 1. w starożytnej Grecji obrzędy religijne ku czci bogów, w szczególności Dionizosa, połączone początkowo z muzyką, ekstatycznymi tańcami i śpiewami; 2. hulaszcza, rozwiązła zabawa, uczta, pijatyka obstawa co to jest.
Co znaczy Ociemnienie:
Słownik 1. osłonięcie źródło światła, na przykład ociemnienie lampy kloszem; 2. strata wzroku, oślepnięcie obstawa słownik.
Co znaczy Obława:
Słownik 1. polowanie z nagonką na grubego zwierza; 2. ludzie wchodzący w skład nagonki; 3. akcja policyjna, wojskowa polegająca na obstawieniu terenu w celu dokonania aresztowań obstawa czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: