ogniwo definicja
Słownik Ogniwo definicja. Czym jest złączający coś; 3. komórka instytucji socjalnej, partyjnej i.

Czy przydatne?

Definicja Ogniwo

Co oznacza OGNIWO: 1. jedno z kółek tworzących łańcuch; 2. obiekt, pierścień złączający coś; 3. komórka instytucji socjalnej, partyjnej i tym podobne ujmowana jako obiekt danej struktury organizacyjnej; 4. źródło stałego prądu elektrycznego zamieniające energię reakcji chemicznej albo promieniowania elektromagnetycznego na energię elektryczną

Czym jest Ogniwo znaczenie w Słownik wyrazy O .

Co znaczy Obława:
Słownik 1. polowanie z nagonką na grubego zwierza; 2. ludzie wchodzący w skład nagonki; 3. akcja policyjna, wojskowa polegająca na obstawieniu terenu w celu dokonania aresztowań ogniwo.
Co znaczy Odparować:
Słownik 1. pozbawić jakąś substancję składników ciekłych, zamieniając ją w parę; 2. odbić cios, odeprzeć atak, na przykład w szermierce ogniwo.
Co znaczy Opala:
Słownik 1. kosz bez pałąka o owalnym kształcie przeznaczony do przenoszenia na przykład ziemniaków; 2. niebezpieczeństwo, tarapaty ogniwo.
Co znaczy Odwiedzenie:
Słownik 1. złożenie wizyty; 2. odprowadzenie, oddalenie, skłonienie do zaniechania czego ogniwo.
Co znaczy Obłazić:
Słownik 1. obsiadać, na przykład w odniesieniu do insektów; 2. opadać, na przykład o farbie, która się łuszczy i odpada; 3. o sierści, która wypada; 4. chodzić dookoła, zwiedzić, obejrzeć sporo miejsc ogniwo.
  • Dodano:
  • Autor: