okupować definicja
Słownik OKUPOWAĆ definicja. Czym jest bezprawnie budynki jakichś instytucji; 2. dawać, poświęcać co.

Czy przydatne?

Definicja Okupować

Co oznacza OKUPOWAĆ: 1. zajmować siłą i zatrzymywać jakieś terytorium, zagarniać bezprawnie budynki jakichś instytucji; 2. dawać, poświęcać co w zamian za co, na przykład okupić własne bezpieczeństwo

Czym jest Okupować znaczenie w Słownik wyrazy O .

Co znaczy Ostoja:
Słownik fundament; 2. region o lokalnych warunkach sprzyjających przeżyciu gatunku albo innej jednostki systematycznej zwierząt, roślin; 3. miejsce stałego przebywania zwierzyny, zapewniające ochronę przed okupować co znaczy.
Co znaczy Odparować:
Słownik 1. pozbawić jakąś substancję składników ciekłych, zamieniając ją w parę; 2. odbić cios, odeprzeć atak, na przykład w szermierce okupować krzyżówka.
Co znaczy Obezwładnienie:
Słownik 1. pozbawienie swobody ruchów; 2. bezwład na przykład pod wpływem narkozy okupować co to jest.
Co znaczy Orfizm:
Słownik mitologii, następnie doktryna filozoficzno religijna powstała w Grecji w VIII w. przed naszą erą, wywodząca się od Orfeusza, głosząca tezę o dwoistości natury ludzkiej, walce dobra ze złem i okupować słownik.
Co znaczy Opcja:
Słownik możliwości do wyboru, przedkładana nad inne; 2. formalne zezwolenie na robienie czegoś, zazwyczaj na działalność gospodarczą; 3. prawo wyboru portu załadowania albo wyładowania, rodzaju towaru i okupować czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: