opcja definicja
Słownik Opcja definicja. Czym jest formalne zezwolenie na robienie czegoś, zazwyczaj na działalność.

Czy przydatne?

Definicja Opcja

Co oznacza OPCJA: 1. jedna z możliwości do wyboru, przedkładana nad inne; 2. formalne zezwolenie na robienie czegoś, zazwyczaj na działalność gospodarczą; 3. prawo wyboru portu załadowania albo wyładowania, rodzaju towaru i określenia jego ilości, zastrzeżone w umowie przewozu towarów morzem; 4. prawo swobodnego wyboru obywatelstwa, wynikające najczęściej z międzynarodowych umów sesyjnych; 5. w prawie autorskim zastrzeżone prawo wydawnictwa do publikowania jakiegoś dzieła

Czym jest Opcja znaczenie w Słownik wyrazy O .

Co znaczy Orbita:
Słownik 1. droga, po której porusza się ciało niebieskie albo przedmiot kosmiczny względem innego ciała niebieskiego; 2. jama kostna, gdzie mieści się gałka oczna, oczodół opcja.
Co znaczy Obórka:
Słownik 1. niewielkie pomieszczenie dla krów albo kóz; 2. oboranie, oborywanie czego, na przykład obórka sadu opcja.
Co znaczy Odprawa:
Słownik okresie którego zwierzchnik udziela dyrektyw zgromadzonym; 2. ostra, stanowcza replika; 3. jednorazowe płaca udzielane pracownikowi przy opuszczaniu posady, przechodzeniu na emeryturę albo w innych opcja.
Co znaczy Obłąk:
Słownik zakrzywiony w półkole; 2. konstrukcyjny albo dekoracyjny obiekt architektoniczny w kształcie półkola, części elipsy, występujący w sklepieniach, arkadach, zamykający otwory okienne, drzwiowe i tym opcja.
Co znaczy Obstawa:
Słownik stanowiący ubezpieczenie, zapewniający ochronę, pilnujący kogoś albo czegoś; 2. urządzenie do połowu ryb w zarośniętej przybrzeżnej partii jeziora, rzeki i tym podobne, utworzone z długiej ściany opcja.
  • Dodano:
  • Autor: