paciorkowiec definicja
Słownik Paciorkowiec definicja. Czym jest się parami albo w łańcuszki, wywołująca między innymi.

Czy przydatne?

Definicja Paciorkowiec

Co oznacza PACIORKOWIEC: 1. bakteria kształtu kulistego albo owalnego, układająca się parami albo w łańcuszki, wywołująca między innymi zapalenie płuc, anginę, dolegliwości skóry; 2. krzaczkowaty glon występujący w ciepłych wodach Oceanu Atlantyckiego, Indyjskiego i Morza Czarnego i Śródziemnego

Czym jest Paciorkowiec znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Popiół:
Słownik 1. pozostałość po spaleniu substancji pochodzenia organicznego, zazwyczaj drzewa, węgla; 2. szczątki pozostałe po spaleniu zwłok; prochy ludzkie, spalone zwłoki paciorkowiec.
Co znaczy Pasterka:
Słownik 1. dziewczyna pasąca trzodę albo ptactwo domowe; 2. damski kapelusz, zazwyczaj słomkowy, z szerokim rondem i płaską główką otoczoną wstążką; 3. msza odprawiana w noc Bożego Narodzenia paciorkowiec.
Co znaczy Podgrzewacz:
Słownik 1. urządzenie wykorzystywane do podgrzewania czegoś; 2. w silniku wysokoprężnym urządzenie do podgrzewania powietrza i paliwa dzięki prądu elektrycznego, w celu ułatwienia rozruchu silnika paciorkowiec.
Co znaczy Przyłbica:
Słownik zasłoną opuszczaną na twarz, stosowany w Europie XIV-XVII w. poprzez ciężkozbrojną jazdę rycerską; 2. tarcza ze szkła ochronnego z okienkiem stosowana poprzez spawaczy w celu ochrony twarzy i głowy w paciorkowiec.
Co znaczy Przebitka:
Słownik 1. cienki papier stosowany do sporządzania kopii; 2. pobicie karty już pobitej; 3. sposób księgowania, przy którym zapis odbija się równocześnie na kilku kartach kontowych paciorkowiec.
  • Dodano:
  • Autor: