packa definicja
Słownik Packa definicja. Czym jest kawałkiem skóry, wykorzystywany do zabijania much; 2. narzędzie.

Czy przydatne?

Definicja Packa

Co oznacza PACKA: 1. przyrząd mający postać pręta z przymocowanym na końcu kawałkiem skóry, wykorzystywany do zabijania much; 2. narzędzie ręczne w formie deseczki drewnianej albo płytki metalowej z uchwytem, wykorzystywane do zacierania zaprawy tynkarskiej

Czym jest Packa znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Pole:
Słownik przeznaczony pod uprawę, nadający się do uprawy; 2. region, teren, plac pokryty czymś, przeznaczony na coś; 3. powierzchnia czegoś wyodrębniona konturami, barwą i tym podobne; 4. tło herbu, godła packa.
Co znaczy Podać:
Słownik 1. dać coś komuś do rąk, do ust, przybliżyć coś umożliwiając wzięcie; 2. zakomunikować coś komuś packa.
Co znaczy Piłka:
Słownik różnej wielkości, wykonana z gumy, skóry i tym podobne, wypełniona powietrzem albo wypchana czymś (rzadziej lana), wykorzystywana do zabawy i gier sportowych; 2. mała ręczna piła na przykład do packa.
Co znaczy Płoza:
Słownik pojazdu, na którym się pojazd opiera i może się posuwać po podłożu; 2. w saniach: jedna z dwóch długich listew z przodu lekko wygiętych do góry, wykorzystywanych do posuwania się po śniegu; 3. część packa.
Co znaczy Pręt:
Słownik tyczka, cienki drążek, prosta gałązka; 2. obiekt konstrukcji mieszczący się między jej wiązaniami, mający znaczącą długość w porównaniu z innymi wymiarami; 3. stalowy towar hutniczy o znacznej packa.
  • Dodano:
  • Autor: