packa definicja
Słownik PACKA definicja. Czym jest kawałkiem skóry, wykorzystywany do zabijania much; 2. narzędzie.

Czy przydatne?

Definicja Packa

Co oznacza PACKA: 1. przyrząd mający postać pręta z przymocowanym na końcu kawałkiem skóry, wykorzystywany do zabijania much; 2. narzędzie ręczne w formie deseczki drewnianej albo płytki metalowej z uchwytem, wykorzystywane do zacierania zaprawy tynkarskiej

Czym jest Packa znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Piwnica:
Słownik sklepione pomieszczenie, znajdujące się najczęściej pod budynkiem, wykorzystywane zazwyczaj do przechowywania zapasów na zimę, trunków, żywności, opału i in.; 2. winiarnia, kawiarnia, czasem również packa co to jest.
Co znaczy Pisarz:
Słownik w szczególności prozą, utwory literackie; 2. w dawnych urzędach miejskich, gminach wiejskich, kancelariach królewskich i wojskowych i tym podobne: urzędnik pełniący funkcję sekretarza, zajmujący się packa definicja.
Co znaczy Pretensja:
Słownik 1. prawo, które sobie ktoś rości do czegoś, wymaganie, żądanie, roszczenie; 2. żal o coś, uraza do kogoś; 3. przesadnie wysokie mniemanie o sobie, o swojej powierzchowności, urodzie packa co znaczy.
Co znaczy Polaryzacja:
Słownik 1. wyraźne zaznaczenie się różnic; 2. zdarzenie uporządkowania kierunku drgań fal poprzecznych albo uporządkowanie wektorów natężenia pola elektrycznego i magnetycznego packa słownik.
Co znaczy Praktyka:
Słownik celowa działalność ludzka, doświadczenie pozyskane dzięki tej działalności; 2. moment szkolenia się w jakimś zawodzie, moment odbywania stażu w jakiejś instytucji po ukończeniu szkoły; 3. wykonywanie packa znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: