panewka definicja
Słownik PANEWKA definicja. Czym jest tworzące część powierzchni stawów, gdzie mieści się główka.

Czy przydatne?

Definicja Panewka

Co oznacza PANEWKA: 1. zagłębienie w kości o okrągłym albo owalnym obwodzie, tworzące część powierzchni stawów, gdzie mieści się główka drugiej kości; 2. w skałkowej broni palnej zagłębienie na proch znajdujące się w górnej części lufy

Czym jest Panewka znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Polaryzacja:
Słownik 1. wyraźne zaznaczenie się różnic; 2. zdarzenie uporządkowania kierunku drgań fal poprzecznych albo uporządkowanie wektorów natężenia pola elektrycznego i magnetycznego panewka co znaczy.
Co znaczy Popołudniówka:
Słownik 1. przedstawienie teatralne odbywające się w godzinach popołudniowych; 2. pismo codzienne wychodzące po południu panewka krzyżówka.
Co znaczy Przestęp:
Słownik długoletnia z rodz. dyniowatych, o białawych kwiatach, długiej, pnącej się łodydze i zgrubiałym korzeniu, stosowanym w lecznictwie; 2. odbiegający od zwykłego krok niektórych zwierząt, w panewka co to jest.
Co znaczy Przerzut:
Słownik przetransportowanie kogoś albo czegoś w inne miejsce, z jednego punktu do innego; również dostarczenie kogoś, czegoś, w szczególności nielegalnie, do innego państwie; 2. wtórne, regularnie odległe od panewka słownik.
Co znaczy Parabola:
Słownik alegoryczne opowiadanie o treści moralno dydaktycznej; 2. krzywa płaska będąca miejscem geometrycznym punktów płaszczyzny jednakowo oddalonych od stałego punktu (ogniska) i od stałej prostej panewka czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: