parować definicja
Słownik PAROWAĆ definicja. Czym jest poddawać coś działaniu pary na przykład parować ziemniaki w.

Czy przydatne?

Definicja Parować

Co oznacza PAROWAĆ: 1. wymieniać się w parę, ulatniać się w formie pary; 2. poddawać coś działaniu pary na przykład parować ziemniaki w parniku; 3. dobierać do pary, łączyć w pary, na przykład zwierzęta; 4. odpierać cios, na przykład w szermierce

Czym jest Parować znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Przedłużacz:
Słownik elektrycznego wykorzystywany do powiększenia zasięgu przewodu pomiędzy siecią a urządzeniem pobierającym prąd; 2. metalowy przyrząd wykorzystywany do przedłużania ramienia cyrkla przy wykreślaniu parować co znaczy.
Co znaczy Postój:
Słownik na pewien czas, na przykład dla odpoczynku w drodze, w marszu, przerwa w podróży; 2. miejsce, gdzie zatrzymują się stale wybrane pojazdy nie mające stałej, wyznaczonej trasy; 3. planowana przerwa w parować krzyżówka.
Co znaczy Podarować:
Słownik 1. dać coś jako dar, dać darmo, bez wynagrodzenia; 2. zrezygnować z jakiejś należności, zwolnić kogoś od czegoś parować co to jest.
Co znaczy Plebs:
Słownik warstwa socjalna nienależąca do stanu szlacheckiego; 2. w starożytnym Rzymie warstwa obywateli wolnych, niemających pełni praw politycznych i cywilnych, w odróżnieniu do uprzywilejowanych patrycjuszy parować słownik.
Co znaczy Parcie:
Słownik ciśnienie, napór; 2. odczucie spowodowane mocnym rozciągnięciem ścian odbytnicy poprzez kał albo ścian pęcherza moczowego poprzez mocz; 3. siła wywierana poprzez płyn na ścianki naczynia albo parować czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: