patron definicja
Słownik PATRON definicja. Czym jest malowanie przenosi się na ścianę, tkaniny, papier i tym podobne.

Czy przydatne?

Definicja Patron

Co oznacza PATRON: 1. szablon z wyciętym na nim deseniem, który poprzez malowanie przenosi się na ścianę, tkaniny, papier i tym podobne; 2. łuska, gilza, nabój

Czym jest Patron znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Procedura:
Słownik 1. unormowany przepisami, zwyczajami sposób prowadzenia, załatwiania jakiejś kwestie; 2. postępowanie sądowe patron co znaczy.
Co znaczy Podściółka:
Słownik 1. to, co podesłane, podłożone pod coś, dolna warstwa, podścielisko, podkład, na przykład w lesie; 2. słoma, suche liście i tym podobne podściełane zwierzętom w oborach, stajniach itp patron krzyżówka.
Co znaczy Plater:
Słownik 1. elementy metalowe platerowane, w szczególności naczynia i sztućce; 2. cienka warstwa metalu szlachetnego pokrywająca elementy z metalu nieszlachetnego patron co to jest.
Co znaczy Podziemie:
Słownik 1. część budowli znajdująca się częściowo albo kompletnie pod powierzchnią ziemi; 2. nielegalne, zakonspirowane działanie; sekretna nielegalna organizacja polityczna patron słownik.
Co znaczy Przecznica:
Słownik 1. aleja prostopadła do głównej arterii albo innej ulicy; 2. obszerne, poziome wyrobisko korytarzowe drążone w warstwie skały płonnej, łączące szyb z nachylonymi pokładami albo pokłady ze sobą patron czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: