patron definicja
Słownik PATRON definicja. Czym jest malowanie przenosi się na ścianę, tkaniny, papier i tym podobne.

Czy przydatne?

Definicja Patron

Co oznacza PATRON: 1. szablon z wyciętym na nim deseniem, który poprzez malowanie przenosi się na ścianę, tkaniny, papier i tym podobne; 2. łuska, gilza, nabój

Czym jest Patron znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Pika:
Słownik prążkowana, zazwyczaj biała, stosowana na bluzki, kołnierzyki, kamizelki; 2. broń składająca się z długiego drzewca i małego, ostrego grotu; 3. gwałtowny, prostopadły lot samolotu w dół patron co to jest.
Co znaczy Poduszka:
Słownik wypchanego czymś miękkim, stanowiący część pościeli albo mebla; 2. małe pudełko, gdzie jest umieszczona wkładka nasycona tuszem, wykorzystywana do zwilżania pieczątek i tym podobne; 3. spodnia część patron definicja.
Co znaczy Piaskownik:
Słownik stanowiąca miejscowe rozszerzenie kanału ściekowego, gdzie zatrzymują się ciężkie, mineralne zawiesiny, na przykład piasek, popiół, żużel osiadające na dnie kanału; 2. wagon samowyładowczy do patron co znaczy.
Co znaczy Przestrzeń:
Słownik rozciągłość, nieokreślona i nieograniczona, gdzie zachodzą wszystkie zjawiska fizyczne; 2. rozległy, pusty region, rozległa, pusta powierzchnia; 3. odległość, odstęp pomiędzy czymś a czymś; dystans patron słownik.
Co znaczy Pałąk:
Słownik metalowy, drewniany wykorzystywany jako uchwyt; kabłąk; 2. rodzaj odbieraka prądu w formie wygiętego pręta w pojazdach trakcji elektrycznej; 3. część rękojeści miecza, pałasza, szpady, wykorzystywana patron znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: