pęcherz definicja
Słownik PĘCHERZ definicja. Czym jest oparzenia albo odciśnięcia skóry; 2. umięśniony, workowaty.

Czy przydatne?

Definicja Pęcherz

Co oznacza PĘCHERZ: 1. wypełniona płynem wypukłość na ciele powstała w wyniku oparzenia albo odciśnięcia skóry; 2. umięśniony, workowaty narząd wielu kręgowców stanowiący zbiornik moczu; 3. wycięty i wysuszony zbiornik moczowy albo pławny zwierząt

Czym jest Pęcherz znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Populizm:
Słownik lansowanie idei, zamierzeń, raczej politycznych i ekonomicznych, poprzez odwoływanie się do poczucia moralności i sprawiedliwości ludu w celu osiągnięcia z jego pomocą wpływów albo władzy; 2 pęcherz co to jest.
Co znaczy Prowizorka:
Słownik 1. stan prowizoryczny; 2. element stosowany tymczasowo; 3. kobieta prowizor, farmaceutka pęcherz definicja.
Co znaczy Poziom:
Słownik wysokość płaszczyzny prostopadłej w relacji do pionu w danym miejscu; 2. stopień czyjegoś wykształcenia, kultury, rozwoju, postępu; 3. warstwa albo zespół warstw stanowiące jednostkę podziału utworów pęcherz co znaczy.
Co znaczy Promienica:
Słownik dolegliwość bakteryjna, raczej bydła, wywoływana poprzez promieniowce; 2. gromada pierwotniaków morskich o promienistej budowie krzemionkowych szkielecików, których osady tworzą na dnie morskim pęcherz słownik.
Co znaczy Pierwowzór:
Słownik 1. pierwotny wzór, schemat, wg którego coś się tworzy, który się naśladuje; 2. rzecz autentyczna, oryginalna, nie będąca kopią, naśladownictwem albo przeróbką, oryginał pęcherz znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: