plansza definicja
Słownik Plansza definicja. Czym jest fotografią i tym podobne dotycząca określonego tematu; 2.

Czy przydatne?

Definicja Plansza

Co oznacza PLANSZA: 1. tablica, zazwyczaj sporych rozmiarów, z rysunkiem, fotografią i tym podobne dotycząca określonego tematu; 2. prostokątne podium do walki szermierczej

Czym jest Plansza znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Poprawa:
Słownik 1. zmiana na lepsze; poprawienie czegoś lub poprawienie się; 2. polepszenie stanu zdrowia plansza.
Co znaczy Podkładka:
Słownik podłożone pod coś; 2. roślina, na której szczepi się albo okulizuje odmianę szlachetną; 3. płytka wprowadzana pomiędzy przedmioty konstrukcji w celu ich właściwej współpracy, oddzielenia od siebie plansza.
Co znaczy Pierwiastek:
Słownik składowa jakiejś całości; 2. substancja zawierająca atomy o jednakowej liczbie elementarnych ładunków dodatnich w jądrze atomowym; 3. liczba, która podniesiona do pewnej potęgi, daje liczbę plansza.
Co znaczy Podcięcie:
Słownik ślad częściowego cięcia, zagłębienie, szrama powstała w wyniku cięcia; 2. zagłębienie w skale wywołane działalnością erozyjną wód; 3. w szermierce cięcie, uderzenie uprzedzające cios przeciwnika plansza.
Co znaczy Pion:
Słownik pokrywająca się z kierunkiem siły ciężkości na powierzchni Ziemi; 2. przyrząd w formie urządzenia optycznego lub ciężarka umocowanego na sznurku albo na swobodnie zwisającym drążku, wykorzystywany do plansza.
  • Dodano:
  • Autor: