płatek definicja
Słownik PŁATEK definicja. Czym jest wolny albo zrośnięty z innymi listkami; 2. mały płat, kawałek.

Czy przydatne?

Definicja Płatek

Co oznacza PŁATEK: 1. listek korony kwiatowej otaczającej słupki i pręciki, wolny albo zrośnięty z innymi listkami; 2. mały płat, kawałek materiału, zazwyczaj cienkiego; 3. płaski, cienki kawałek czegoś, zazwyczaj odcięty, oddzielony od większej całości

Czym jest Płatek znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Pociemnienie:
Słownik 1. nadać czemu ciemniejszą barwę; 2. stać się ciemnym albo ciemniejszym płatek co znaczy.
Co znaczy Papa:
Słownik 1. tektura nasycona odpowiednio preparowaną smołą i posypana równomiernie piaskiem, wykorzystywana w pierwszej kolejności do krycia dachów; 2. pysk zwierzęcia; 3. pogardliwie o twarzy ludzkiej płatek krzyżówka.
Co znaczy Pojedynek:
Słownik załatwiania zatargów honorowych poprzez dwóch przeciwników walczących ze sobą na broń sieczną albo pistolety w obecności sekundantów; 2. samiec, który odłączył się od stada, szczególnie dzik; 3. w płatek co to jest.
Co znaczy Przerywać:
Słownik 1. rwąc rozdzielać, przepoławiać co; 2. zamącać co, przeszkadzać czemu; 3. zaprzestawać jakiegoś działania; 4. przekopywać co, ryć w czym na wylot albo w różnych kierunkach płatek słownik.
Co znaczy Przybitka:
Słownik grubego kartonu albo wojłoku, wykorzystywana do określenia położenia ładunku prochowego w łusce i do jej uszczelnienia w momencie strzału; 2. w licytacji poprzez trzykrotne uderzenie w stół płatek czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: