platyna definicja
Słownik PLATYNA definicja. Czym jest szlachetny, srebrzystobiały, trudno topliwy, stosowany do.

Czy przydatne?

Definicja Platyna

Co oznacza PLATYNA: 1. pierwiastek chemiczny z podgrupy platynowców, metal szlachetny, srebrzystobiały, trudno topliwy, stosowany do wyrobu naczyń laboratoryjnych, narzędzi, biżuterii i jako katalizator; 2. półwyrób walcowany na gorąco albo na zimno w kształcie płyty, przeznaczony do dalszego walcowania; blachówka

Czym jest Platyna znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Pianka:
Słownik legumina z ubitej śmietany, jaj, cukru i różnych dodatków; 3. uwodniony krzemian magnezu, minerał o barwie białej z odcieniem żółtawym, szarawym, czerwonawym, będący wytworem przeobrażenia serpentynu platyna co znaczy.
Co znaczy Planować:
Słownik 1. snuć plany, projekty, zamierzać coś; 2. opuszczać się ku ziemi na samolocie z silnikiem wyłączonym albo działającym na pomniejszonych obrotach platyna krzyżówka.
Co znaczy Podpaska:
Słownik 1. to, co podpasuje, podwiązuje coś; 2. opatrunek higieniczny dla kobiet służący w momencie menstruacji; 3. poprzeczna bruzda rozorana na skłonie pola dla odprowadzenia wody platyna co to jest.
Co znaczy Pokłusować:
Słownik 1. popędzić kłusem na koniu; 2. polować, łowić nielegalnie poprzez pewien czas platyna słownik.
Co znaczy Pergamin:
Słownik przezroczysty papier, nieprzepuszczający wody ani tłuszczu, otrzymywany z wysokogatunkowej masy celulozowej; stosowany do kreśleń technicznych i do pakowania artykułów spożywczych; 2. cienka platyna czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: