płonny definicja
Słownik PŁONNY definicja. Czym jest albo jej część nie wytwarzająca zarodników, nasion, owoców i.

Czy przydatne?

Definicja Płonny

Co oznacza PŁONNY: 1. daremny, próżny, zbyteczny, niepotrzebny; 2. roślina albo jej część nie wytwarzająca zarodników, nasion, owoców i tym podobne; 3. nieurodzajna, jałowa ziemia

Czym jest Płonny znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Piasek:
Słownik osadowa złożona z drobnych ziaren, przeważnie kwarcu, regularnie z domieszką skaleni i innych minerałów; 2. grunt, teren piaszczysty, ziemia piaszczysta, droga piaszczysta; 3. substancja miałka płonny co znaczy.
Co znaczy Pisanka:
Słownik na Wielkanoc barwnikami naturalnymi, ozdobione ornamentem o motywach geometrycznych albo roślinnych; 2. pismo artystyczne zbliżone metodą do pisma kaligraficznego, realizowane pędzelkiem okrągłym płonny krzyżówka.
Co znaczy Popchnąć:
Słownik 1. posunąć poprzez pchnięcie, pchnięciem ruszyć z miejsca, wprowadzić w ruch; 2. posłać, wysłać, wyprawić dokądś kogoś płonny co to jest.
Co znaczy Proletariat:
Słownik marksistowskiej jedna z dwóch podstawowych klas społeczeństwa kapitalistycznego obejmująca robotników najemnych nie posiadających własnych środków produkcji; 2. w starożytnym Rzymie najniższa warstwa płonny słownik.
Co znaczy Pisywać:
Słownik 1. tworzyć, układać coś na piśmie co jakiś czas, od czasu do czasu; 2. donosić, komunikować coś (na przykład listownie) od czasu do czasu płonny czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: