podgrupa definicja
Słownik Podgrupa definicja. Czym jest podziału; 2. zespół pierwiastków należących do tej samej.

Czy przydatne?

Definicja Podgrupa

Co oznacza PODGRUPA: 1. ekipa wyodrębniona z większej ekipy, powstała z jej podziału; 2. zespół pierwiastków należących do tej samej ekipy układu okresowego, wyróżniających się pod względem jakichś cech spośród pozostałych pierwiastków rodziny głównej tej ekipy

Czym jest Podgrupa znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Pień:
Słownik zdrewniała łodyga drzewa osiągająca zazwyczaj znaczącą wysokość i grubość, stanowi kolumnę, na której wspiera się korona drzewa i łączy koronę z korzeniami; 2. część drzewa pozostała w ziemi z podgrupa.
Co znaczy Pierś:
Słownik niektórych zwierząt przednia, górna część tułowia zawierająca płuca i serce; 2. u kobiet: jeden z dwu gruczołów otoczonych tkanką tłuszczową, znajdujących się w przedniej, górnej części tułowia podgrupa.
Co znaczy Pocztowy:
Słownik 1. związany z pocztą, na przykład znaczek; 2. związany z pocztem, na przykład sztandarowym podgrupa.
Co znaczy Pantograf:
Słownik kreślarski stosowany w kartografii i topografii wykorzystywany do mechanicznego kopiowania rysunków w zmniejszonej albo zwiększonej skali; 2. nożycowy odbierak prądu w pojazdach o napędzie podgrupa.
Co znaczy Podskoczyć:
Słownik górę, podskok; skacząc unieść się w górę; 2. zerwać się z miejsca podskokiem; 3. błyskawicznie, nagle, podskokiem przybliżyć się, rzucić się ku komuś, czemuś, w jakimś kierunku; 4. ostro wystąpić podgrupa.
  • Dodano:
  • Autor: