podkreślić definicja
Słownik PODKREŚLIĆ definicja. Czym jest położyć nacisk na coś, zaakcentować, uwydatnić coś. Co.

Czy przydatne?

Definicja Podkreślić

Co oznacza PODKREŚLIĆ: 1. narysować, przeciągnąć kreskę, linię pod czymś; 2. położyć nacisk na coś, zaakcentować, uwydatnić coś

Czym jest Podkreślić znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Przedsionek:
Słownik mieszkalnych i gmachach publicznych niewielkie pomieszczenie, oddzielające wnętrze od wejścia, regularnie sytuowane przed sienią, przedpokojem, holem; 2. u człowieka i u innych kręgowców część serca podkreślić co to jest.
Co znaczy Pociąg:
Słownik 1. zespół połączonych ze sobą wagonów i lokomotywy lub wagonu silnikowego, odbywający jazdę po wytyczonej trasie, po szynach, albo przygotowany do drogi; 2. skłonność, upodobanie do czegoś podkreślić definicja.
Co znaczy Pałuba:
Słownik 1. niezgrabna lalka, figurka, kukła; 2. nakrycie wozu, buda podkreślić co znaczy.
Co znaczy Populizm:
Słownik lansowanie idei, zamierzeń, raczej politycznych i ekonomicznych, poprzez odwoływanie się do poczucia moralności i sprawiedliwości ludu w celu osiągnięcia z jego pomocą wpływów albo władzy; 2 podkreślić słownik.
Co znaczy Pompa:
Słownik podnoszenia cieczy z poziomu niższego na wyższy albo do przetłaczania cieczy z obszaru o ciśnieniu niższym do obszaru o ciśnieniu wyższym; 2. ulewny deszcz, ulewa; 3. przesadna wystawność, przepych podkreślić znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: