podściółka definicja
Słownik Podściółka definicja. Czym jest podścielisko, podkład, na przykład w lesie; 2. słoma, suche.

Czy przydatne?

Definicja Podściółka

Co oznacza PODŚCIÓŁKA: 1. to, co podesłane, podłożone pod coś, dolna warstwa, podścielisko, podkład, na przykład w lesie; 2. słoma, suche liście i tym podobne podściełane zwierzętom w oborach, stajniach itp

Czym jest Podściółka znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Paleta:
Słownik porcelanowa, zazwyczaj owalna, z otworem na spory palec, wykorzystywana artyście malarzowi do rozrabiania i mieszania na niej farb w trakcie malowania; 2. dobór kolorów, farb charakterystyczny dla podściółka.
Co znaczy Przybytek:
Słownik 1. to, co przybywa, przybyło, pomnożenie się, zwiększenie się, wzrost, przyrost czegoś; 2. budowla, pomieszczenie będące czyjąś siedzibą podściółka.
Co znaczy Poprzeczka:
Słownik kreska idąca w poprzek czegoś; 2. ścieżka polna idąca w poprzek zagonów; 3. listwa drewniana albo metalowa układana na stojakach do skoków wzwyż i o tyczce; 4. poprzeczna belka drewniana albo rura podściółka.
Co znaczy Para:
Słownik fazie gazowej, w temperaturze niższej od temperatury krytycznej; 2. dech, tchnienie; 3. dwie jednakowe albo podobne sztuki czegoś; dwa oddzielne elementy jednakowe i symetryczne, stanowiące pewną podściółka.
Co znaczy Przenosić:
Słownik 1. niosąc przemieszczać co z miejsca na miejsce; 2. spędzić określony czas nosząc coś podściółka.
  • Dodano:
  • Autor: