pogłębiacz definicja
Słownik Pogłębiacz definicja. Czym jest wykorzystywane do wzruszania, spulchniania głębokich warstw.

Czy przydatne?

Definicja Pogłębiacz

Co oznacza POGŁĘBIACZ: 1. narzędzie rolnicze, samodzielne albo zespolone z pługiem, wykorzystywane do wzruszania, spulchniania głębokich warstw gleby; 2. narzędzie skrawające do powiększania, pogłębiania i obróbki otworów

Czym jest Pogłębiacz znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Podbijak:
Słownik 1. kij do podbijania piłki w grze w palanta, kwadranta; 2. narzędzie ręczne albo zmechanizowane do ubijania podsypki pod podkładami kolejowymi przy budowie albo naprawie torów pogłębiacz.
Co znaczy Proca:
Słownik przymocowanymi do nich gumkami, połączonymi kawałkiem skóry, stosowane poprzez chłopców do strzelania kamykami; 2. myśliwska i bojowa broń miotająca, złożony we dwoje rzemień albo sznur, z którego pogłębiacz.
Co znaczy Pestka:
Słownik 1. wewnętrzna część niektórych owoców składająca się z twardej łupiny i z nasiona z błoniastą łupiną nasienną, zawierającego zarodek i niekiedy bielmo; 2. drobiazg, drobnostka, nic pogłębiacz.
Co znaczy Przypisać:
Słownik 1. uznać kogoś, coś za sprawcę, za przyczynę czegoś; uznać, 2. pozbawić chłopa prawa opuszczania wsi bez zgody pana pogłębiacz.
Co znaczy Płaz:
Słownik kręgowiec ziemnowodny o skórze z licznymi gruczołami śluzowymi, niekiedy jadowymi, oddychający płucami i skórą, żyjący w pobliżu zbiorników słodkowodnych; 2. płaska, szeroka strona broni siecznej; 3 pogłębiacz.
  • Dodano:
  • Autor: