polaryzacja definicja
Słownik POLARYZACJA definicja. Czym jest uporządkowania kierunku drgań fal poprzecznych albo.

Czy przydatne?

Definicja Polaryzacja

Co oznacza POLARYZACJA: 1. wyraźne zaznaczenie się różnic; 2. zdarzenie uporządkowania kierunku drgań fal poprzecznych albo uporządkowanie wektorów natężenia pola elektrycznego i magnetycznego

Czym jest Polaryzacja znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Pikieta:
Słownik 1. straż, warta, czujka; żołnierz albo niewielki oddział stojący na czatach; 2. gra w karty, rozgrywana 32 kartami; biorą w niej udział zazwyczaj dwie osoby, grające do umownej liczby punktów polaryzacja co znaczy.
Co znaczy Podejrzenie:
Słownik 1. posądzenie o coś, domysł co do czyjejś winy; 2. przypuszczenie istnienia czegoś polaryzacja krzyżówka.
Co znaczy Prać:
Słownik tkanin dzięki wody z dodatkiem środków rozpuszczających brud albo środków chemicznych; 2. bić kogoś mocno, spuszczać komuś lanie; 3. strzelać seriami, razić ogniem ciągłym, ostrzeliwać kogoś; 4. bić polaryzacja co to jest.
Co znaczy Pobudka:
Słownik 1. sygnał wzywający do obudzenia się, do wstawania, do działania, rozpoczęcia czegoś, do gotowości; 2. to, co skłania, pobudza do czegoś polaryzacja słownik.
Co znaczy Płaz:
Słownik kręgowiec ziemnowodny o skórze z licznymi gruczołami śluzowymi, niekiedy jadowymi, oddychający płucami i skórą, żyjący w pobliżu zbiorników słodkowodnych; 2. płaska, szeroka strona broni siecznej; 3 polaryzacja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: