pomoc definicja
Słownik Pomoc definicja. Czym jest w celu ulżenia w jej działaniu albo ratowania zagrożony; 2.

Czy przydatne?

Definicja Pomoc

Co oznacza POMOC: 1. robota, wysiłek, działanie podjęte dla dobra innej osoby w celu ulżenia w jej działaniu albo ratowania zagrożony; 2. osoba pomagająca komuś w czymś, zazwyczaj wykonująca dodatkowe, mniej odpowiedzialne prace; 3. ludzie pomagający komuś, w szczególności w momencie zagrożenia, niebezpieczeństwa, przychodzący na ratunek; posiłki; 4. to, co pomaga, poprawia czyjąś trudną sytuację; 5. środki chroniące kogoś albo coś od ruiny, zniszczenia; 6. w drużynie piłkarskiej albo w hokeju na trawie formacja złożona z dwóch albo trzech graczy, mająca za zadanie wspomaganie obrony w przypadku zagrożenia własnej bramki albo wspomaganie zawodników atakujących bramkę przeciwnika

Czym jest Pomoc znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Pojemność:
Słownik 1. objętość wnętrza naczynia albo zbiornika; 2. rozmiar charakteryzująca umiejętność ciała do gromadzenia ładunków elektrycznych pomoc.
Co znaczy Płomyk:
Słownik długoletnia albo jednoroczna roślina z rodz. wielosiłowatych, zazwyczaj o wiechowatych, silnie pachnących kwiatach barwy białej, różowej albo fioletowej, osadzonych na długich łodygach pomoc.
Co znaczy Pauza:
Słownik jakiejś czynności, zajęciu, procesie; 2. w pisowni symbol graficzny interpunkcyjny w formie poziomej kreski (-), którego używa się między innymi zamiast domyślnego członu zdania; 3. przerwa pomiędzy pomoc.
Co znaczy Piekielnica:
Słownik 1. kobieta zła, kłótliwa, skora do złości; 2. ryba z rodz. karpiowatych, żyjąca w wodach stojących i rzekach zachodniej Europy pomoc.
Co znaczy Przesyp:
Słownik piaszczysta mierzeja oddzielająca kompletnie dawną zatokę od morza; 2. miejsce przesypywania urobku z jednego przenośnika na drugi w kopalni albo urządzenie do zarządzania urobku w okresie takiego pomoc.
  • Dodano:
  • Autor: