poprzeczka definicja
Słownik POPRZECZKA definicja. Czym jest ścieżka polna idąca w poprzek zagonów; 3. listwa drewniana.

Czy przydatne?

Definicja Poprzeczka

Co oznacza POPRZECZKA: 1. listwa, beleczka, kreska idąca w poprzek czegoś; 2. ścieżka polna idąca w poprzek zagonów; 3. listwa drewniana albo metalowa układana na stojakach do skoków wzwyż i o tyczce; 4. poprzeczna belka drewniana albo rura żelazna łącząca górne końce pionowych słupków bramki

Czym jest Poprzeczka znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Puryzm:
Słownik dbałość o czystość i poprawność języka, objawiająca się w nadmiernej ścisłości w przestrzeganiu prawideł gramatycznych i unikaniu zapożyczeń; 2. kierunek w malarstwie rozwijający się we Francji w poprzeczka co to jest.
Co znaczy Poduszka:
Słownik wypchanego czymś miękkim, stanowiący część pościeli albo mebla; 2. małe pudełko, gdzie jest umieszczona wkładka nasycona tuszem, wykorzystywana do zwilżania pieczątek i tym podobne; 3. spodnia część poprzeczka definicja.
Co znaczy Przesyp:
Słownik piaszczysta mierzeja oddzielająca kompletnie dawną zatokę od morza; 2. miejsce przesypywania urobku z jednego przenośnika na drugi w kopalni albo urządzenie do zarządzania urobku w okresie takiego poprzeczka co znaczy.
Co znaczy Pole:
Słownik przeznaczony pod uprawę, nadający się do uprawy; 2. region, teren, plac pokryty czymś, przeznaczony na coś; 3. powierzchnia czegoś wyodrębniona konturami, barwą i tym podobne; 4. tło herbu, godła poprzeczka słownik.
Co znaczy Pogromca:
Słownik 1. ten, kto zwyciężył, pokonał kogoś, zadał komuś druzgocącą klęskę; 2. ten, kto tresuje dzikie zwierzęta poprzeczka znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: