pragmatyka definicja
Słownik Pragmatyka definicja. Czym jest zajmująca się zagadnieniami relacji, jaki w procesie.

Czy przydatne?

Definicja Pragmatyka

Co oznacza PRAGMATYKA: 1. jeden z trzech głównych działów semiotyki, edukacja zajmująca się zagadnieniami relacji, jaki w procesie komunikowania się ludzi zachodzi pomiędzy znakami słownymi a ich interpretatorami (wypowiadającymi słowa) albo słuchaczami wypowiedzi; 2. regulaminy określające prawa i wymagania pracowników powiązane z wykonywaniem czynności służbowych, w szczególności w urzędach państwowych

Czym jest Pragmatyka znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Przeczyć:
Słownik 1. odmawiać słuszności komuś, czemuś, nie zgadzać się z kimś, z czymś, negować, zaprzeczyć; 2. być w sprzeczności, stanowić sprzeczność, kontrast z czymś pragmatyka.
Co znaczy Prasa:
Słownik urządzenie mechaniczne albo hydrauliczne do wywierania nacisku na dany materiał albo element; stosowane do wytłaczania oleju z nasion albo soku z owoców, do tłoczenia elementów z metali albo tworzyw pragmatyka.
Co znaczy Preparat:
Słownik 1. substancja chemiczna albo mieszanina takich substancji przygotowana do jakiegoś specjalnego użytku; 2. zakonserwowany organizm albo jakaś jego część przygotowane do demonstrowania albo badania pragmatyka.
Co znaczy Planować:
Słownik 1. snuć plany, projekty, zamierzać coś; 2. opuszczać się ku ziemi na samolocie z silnikiem wyłączonym albo działającym na pomniejszonych obrotach pragmatyka.
Co znaczy Pozostawiać:
Słownik 1. nie zabierać kogo albo czego ze sobą, opuszczać kogo albo co; 2. zostawić sporo czego albo co w różnych miejscach pragmatyka.
  • Dodano:
  • Autor: