proca definicja
Słownik Proca definicja. Czym jest kawałkiem skóry, stosowane poprzez chłopców do strzelania.

Czy przydatne?

Definicja Proca

Co oznacza PROCA: 1. widełki z przymocowanymi do nich gumkami, połączonymi kawałkiem skóry, stosowane poprzez chłopców do strzelania kamykami; 2. myśliwska i bojowa broń miotająca, złożony we dwoje rzemień albo sznur, z którego wyrzuca się pocisk kamienny

Czym jest Proca znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Pierzysko:
Słownik 1. pierzasty wierzchołek niektórych traw i zbóż; 2. pióra przymocowane do strzały łuczniczej, nadające jej w locie ruch wirowy proca.
Co znaczy Planować:
Słownik 1. snuć plany, projekty, zamierzać coś; 2. opuszczać się ku ziemi na samolocie z silnikiem wyłączonym albo działającym na pomniejszonych obrotach proca.
Co znaczy Pić:
Słownik 1. łykając wprowadzać płyn do żołądka; 2. pić napoje alkoholowe (sporadycznie albo nałogowo); 3. gnieść, uwierać, cisnąć, na przykład buty albo ubranie proca.
Co znaczy Plomba:
Słownik z odbitą pieczęcią umieszczany przy towarach jako symbol fabryczny albo dowód opłaconego cła, zakładany również w celu zabezpieczenia towarów, pomieszczeń i tym podobne przed naruszeniem, otworzeniem proca.
Co znaczy Praktyka:
Słownik celowa działalność ludzka, doświadczenie pozyskane dzięki tej działalności; 2. moment szkolenia się w jakimś zawodzie, moment odbywania stażu w jakiejś instytucji po ukończeniu szkoły; 3. wykonywanie proca.
  • Dodano:
  • Autor: