proporcja definicja
Słownik Proporcja definicja. Czym jest części składowych jakiejś całości do tej całości albo do.

Czy przydatne?

Definicja Proporcja

Co oznacza PROPORCJA: 1. relacja do siebie dwóch albo więcej wielkości, relacja części składowych jakiejś całości do tej całości albo do siebie nawzajem; 2. równość dwóch stosunków wielkości

Czym jest Proporcja znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Pomówić:
Słownik 1. spędzić pewien chwilę na rozmowie z kimś, porozumieć się, porozmawiać; 2. zarzucić coś komuś, posądzić, oskarżyć o coś, niesłusznie przypisać coś komuś proporcja.
Co znaczy Prasa:
Słownik urządzenie mechaniczne albo hydrauliczne do wywierania nacisku na dany materiał albo element; stosowane do wytłaczania oleju z nasion albo soku z owoców, do tłoczenia elementów z metali albo tworzyw proporcja.
Co znaczy Przeprawa:
Słownik się poprzez trudny teren, poprzez naturalną przeszkodę; 2. miejsce, gdzie się przebywa rzekę, góry, wąwóz i tym podobne; 3. przykre zajście, nieporozumienie, zatarg, nieprzyjemności, trudności proporcja.
Co znaczy Prowincja:
Słownik nieduże miasto, wieś i tym podobne oddalone od stolicy; 2. jednostka administracyjno terytorialna w niektórych krajach, na przykład w Belgii, Hiszpanii albo część składowa federacji, na przykład w proporcja.
Co znaczy Piastowy:
Słownik 1. rdzennie polski, związany z rodem Piasta; 2. związany z piastą - środkową częścią koła wozu proporcja.
  • Dodano:
  • Autor: