przewrót definicja
Słownik Przewrót definicja. Czym jest gwałtowna zmiana w czymś; 2. figura akrobacji lotniczej.

Czy przydatne?

Definicja Przewrót

Co oznacza PRZEWRÓT: 1. radykalny zwrot, zasadnicze przeobrażenie, nagła, gwałtowna zmiana w czymś; 2. figura akrobacji lotniczej polegająca na przejściu samolotu z lotu poziomego w stromo wznoszący, zatoczeniu łuku o 180o i zejściu lotem nurkowym na pierwszą wysokość w kierunku przeciwnym; 3. ćwiczenie gimnastyczne opierające na wykonaniu szybkiego obrotu ciała o 360o w płaszczyźnie pionowej

Czym jest Przewrót znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Podejrzenie:
Słownik 1. posądzenie o coś, domysł co do czyjejś winy; 2. przypuszczenie istnienia czegoś przewrót.
Co znaczy Pasynek:
Słownik 1. pęd boczny roślin wyrastający przedwcześnie; 2. odnoga w porożu łosia przewrót.
Co znaczy Podkówka:
Słownik 1. mała podkowa; 2. ułożyć usta, wargi kącikami w dół, okazując chęć do płaczu; 3. okucie chroniące obcas przed ścieraniem; 4. portmonetka w kształcie podkowy przewrót.
Co znaczy Piwnica:
Słownik sklepione pomieszczenie, znajdujące się najczęściej pod budynkiem, wykorzystywane zazwyczaj do przechowywania zapasów na zimę, trunków, żywności, opału i in.; 2. winiarnia, kawiarnia, czasem również przewrót.
Co znaczy Przerzut:
Słownik przetransportowanie kogoś albo czegoś w inne miejsce, z jednego punktu do innego; również dostarczenie kogoś, czegoś, w szczególności nielegalnie, do innego państwie; 2. wtórne, regularnie odległe od przewrót.
  • Dodano:
  • Autor: