przybitka definicja
Słownik Przybitka definicja. Czym jest do określenia położenia ładunku prochowego w łusce i do jej.

Czy przydatne?

Definicja Przybitka

Co oznacza PRZYBITKA: 1. nakładka z grubego kartonu albo wojłoku, wykorzystywana do określenia położenia ładunku prochowego w łusce i do jej uszczelnienia w momencie strzału; 2. w licytacji poprzez trzykrotne uderzenie w stół przyznanie kupna dającemu więcej; 3. materiał niepalny, którym wypełnia się wolną przestrzeń otworu strzałowego po załadowaniu go materiałem wybuchowym

Czym jest Przybitka znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Policzek:
Słownik bocznych miękkich części twarzy, fałd skórno mięśniowy osłaniający z boków jamę ustną; 2. uderzenie w twarz, spoliczkowanie; 3. boczna belka w konstrukcji schodów; 4. u zwierząt i ptaków część głowy przybitka.
Co znaczy Podniebienie:
Słownik 1. sklepiona przegroda oddzielająca jamę ustną; 2. dolna, wewnętrzna powierzchnia sklepienia, w szczególności kopuły przybitka.
Co znaczy Podrobić:
Słownik 1. sfałszować; 2. rozdrobnić, rozkruszyć, na przykład chleb przybitka.
Co znaczy Pasja:
Słownik przejęcie się czymś, zamiłowanie do czegoś; 2. mocny gniew, furia; 3. nabożeństwo wielkopostne poświęcone rozpamiętywaniu męki Chrystusa; 4. cykl scen obrazujących mękę Chrystusa (od wjazdu do przybitka.
Co znaczy Podejrzany:
Słownik 1. taki, na którego padło podejrzenie, posądzony o coś; 2. budzący wątpliwości, podejrzenia; niepewny, wątpliwy przybitka.
  • Dodano:
  • Autor: