przydział definicja
Słownik Przydział definicja. Czym jest przydzielone, przyznane; część czegoś przypadająca na kogoś.

Czy przydatne?

Definicja Przydział

Co oznacza PRZYDZIAŁ: 1. przydzielenie, przydzielanie czegoś; 2. to, co zostało przydzielone, przyznane; część czegoś przypadająca na kogoś; 3. dokument stwierdzający przyznanie komuś czegoś albo skierowanie kogoś, na przykład do pracy

Czym jest Przydział znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Puszka:
Słownik jednostkowe, najczęściej blaszane, nieprzystosowane do wielokrotnego otwierania, zazwyczaj w kształcie walca albo prostopadłościanu, umożliwiające trwałe i hermetyczne zamknięcie zawartości; 2. spora przydział.
Co znaczy Podcięcie:
Słownik ślad częściowego cięcia, zagłębienie, szrama powstała w wyniku cięcia; 2. zagłębienie w skale wywołane działalnością erozyjną wód; 3. w szermierce cięcie, uderzenie uprzedzające cios przeciwnika przydział.
Co znaczy Plecy:
Słownik 1. tylna strona tułowia, część ciała od barków do pasa; 2. część ubrania okrywająca tylną stronę tułowia przydział.
Co znaczy Prekursor:
Słownik w danej dziedzinie wyprzedza ludzi sobie współczesnych, zapowiada jakiś nowy kierunek, moment i tym podobne, wnosi nowe wartości; 2. substancja, która występuje lub się tworzy w pierwszym stadium przydział.
Co znaczy Pojedynek:
Słownik załatwiania zatargów honorowych poprzez dwóch przeciwników walczących ze sobą na broń sieczną albo pistolety w obecności sekundantów; 2. samiec, który odłączył się od stada, szczególnie dzik; 3. w przydział.
  • Dodano:
  • Autor: